Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyásol valamit az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásol valamit az a lányoknál, ha a fiúnak nincs sok barátja?

Figyelt kérdés
Sajnos az én barátaim távol laknak egymástól, így max egy barátomnak tudom bemutatni, viszont látom az ismerőseimet, hogy ők meg hatalmas baráti körrel rendelkeznek, ahol a fiú be tudja mutatnia a lányt. Kicsit emiatt "aggódok", hogy nincs nagy köröm, akikkel közösen szerveznénk programokat.

2021. jan. 9. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha ez visszaüt olyanokban hogy teged zavar majd ha ő viszont találkozik a bnoivel mert akkor ugy veszed hogy teged hanyagol, meg barmilyen formában de szeretetéhségre hivatkozva ki akarod sajátotani mert te viszont nelkule eletképtelen vagy, csak ebben az esetben



Csak mert ilyen magányos farkas tipusuakkal általában ez a problema akik csak a masikon energiavámpirkodnak mert amugy életük sincs.

2021. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Embernek 1.. 2 baratja van eleteben sokaknak tobb partner kapcsolat jut mint ahany barat.. haverok meg annak aranya ahany erdekapcsolatod van..
2021. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Sport, uzleti, politikai.. hit beli.. kulturalis..iskola.. de azt ne hivjuk baratnak erdekrendszerek mukodnek..
2021. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Engem zavarna picit
2021. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Engem csak az zavarna, ha nem tudja magát lefoglalni, és rajtam lóg.


"nincs nagy köröm, akikkel közösen szerveznénk programokat"


Ez nekem meg a halálom, biztos nem mennék programokra a te barátaiddal. Menj velük te.

2021. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Bele fogsz jonni es sokat fogsz tanulni parodtol
2021. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hopp. Én nem így értettem, hogy nem tudom lekötni magam vagy valami. Nagyon jól elvagyok a barátaimmal.


Arra irányult hogy a kérdés, hogy amikor eljön az idő, hogy bemutatom a lányt a barátaimnak, akkor mindegyiküknek csak egyesével tudom bemutatni, mert távol lakunk egymástól, mert nincs egy egységes baráti köröm, ahol mind az 5-6 tud egymásról.

2021. jan. 9. 18:09
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
olyanak szeresen amilyen vagy
2021. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
És? Szerinted ezen ki problémázna? Nekem introvertáltként kifejezetten tetszene, hogy nem vagyok belökve egy arénába egy csomó pasi elé, hogy nézegessenek. Sokkal normálisabbak az emberek, ha egyesével ismered meg őket.
2021. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, talán még jobb is, ha egyszerre csak egy (számomra) idegennel találkozom, új társaságban mindig szorongok. Amúgy én is hasonlóképpen vagyok vele, néhány barátom van, velük általában külön-külön találkozom.
2021. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!