Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mi a véleményetek erről...

Fiúk! Mi a véleményetek erről az új mozgalomról, hogy a lányoknak/nőknek nem kell megfelelni annak a elvárásnak, hogy szőrtelenítsenek? Befolyásolja ez a vonzalmatokat egy nő iránt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 18:00
 1/7 anonim válasza:
Nincs is ilyen elvárás, nem is volt, mindenki máshogy szereti... Keress olyat, aki úgy szeret, ahogy te szereted magadat. :)
2015. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát..nekem ugyan nem mondja meg senki:D én mindenhol szortelenitek mert így érzem jól magam hogy sima és puha a bőröm a pasi dolga hogy szőrös legyen:3 de egyébként max fazonra hagyom lent ha a pasit izgatja:)
2015. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel az erővel egy férfi ne borotválkozzon, meg ne vágja le a haját rövidre. Mindenki nézzen ki úgy, mint egy dzsungellakó. Azért alapvető ápoltság szerintem, tehát igen, befolyásolja a vonzalmat.
2015. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a hónalját szőrteleníti akkor nincs különösebben bajom vele, bár ha szőrtelenül szeretné a mogyorós rudat akkor bizony én is megkérem hogy szőrtelenítsen ő is.
2015. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaa.. Számomra ez nem túl vonzó még női szemmel sem, csak most láttam, hogy egyre többen ezt választják. És kíváncsi vagyok a véleményetekre :-)
2015. jan. 3. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Az emberek nem képesek megérteni, hogy a tetteiknek következményei is vannak? Nők és férfiak is.


Felőlem egy nő kopaszra borotválhatja a haját, fiús ruhákat hordhat, szét tetoválhatja a testét, lefekhet fűvel-fával, elhízhat, nem kell borotválnia a testén a szőröket sem. Csak fogadja el hogy akkor az ilyen döntései következtében nem fog kelleni a férfiaknak.


Felőlem egy férfi kockulhat egész nap a számítógép előtt, lehet drogos, alkoholista, nem kell hogy céljai legyenek az életben, nem kell karbantartania a testét, lehet félénk, tutyi-mutyi, papucs. Csak akkor fogadja el, hogy az ilyen döntései következtében nem fog kelleni a nőknek.


Minden egy kicsit arról szól, hogy megfelelünk a másik nem, a másik fél elvárásainak. Azok a legsikeresebbek az életben szerelmi/szexuális téren, akik tudatosan vagy tudattalanul, de minél inkább kielégítik a másik nem tagjainak a vágyait. A szerelemben/vonzalomban kicsit minden a megfelelésről szól, mióta világ a világ.

2015. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így könnyebb kiszórni a hülye nőket.
2015. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!