Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Akik sokat sportolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik sokat sportolnak, életük nagy részét a sport teszi ki, azok észre sem vezik az olyan nőket akik nem annyira sportosak?

Figyelt kérdés
Van egy adott férfi aki sportol,sokat is, egészségesen él és izom. Az ilyen ferfiak észreseveszik az olyan csajokat akik nem ilyen beallìtottságuak mint a pasi. Olyan nőkre gondolok akik formásak, van mit fogni, de nem kövér, akik néha teznek is az alakukért de nem ugy mint a srac. Esélytelen vagy csak én gondolom rosszul?
2021. jan. 9. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem működhet az ilyen emberkkel kapcsolat, mert a tested nincs úgy kikupálva. Az ilyen emberek mentalitását, életformáját kell megérteni és tolerálni. A mozgás a lételem, ez több, mint egy hobbi. Tapasztalatból beszélek, mert én is ilyen vagyok. Az, hogy most milyen a teste, itt kevésbé fontos.
2021. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ.
2021. jan. 9. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van, ezt az életformát egy "normál" ember nem érti meg. Ügyelnek a kajára, tehát nem főzhetsz akármit. Grammra mérik a húst, a krumplit, a rizst, mindent, nem mondhatod nekik, hogy attól a picitől semmi bajod nem lesz. Az se mindegy, mikorra lesz kész a kaja, mert mondjuk két órával edzés előtt esznek. Vagy három óránként esznek. Isszák a fehérjét, a tápkiegeket, akkor is edzeni mennek, amikor te filmet akarnál nézni velük. Nem tolhatod a szádba a csokit, mert rádszólnak. Náluk az edzés szent, az lesz az első helyen, nem te. Stb.
2021. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válaszolóknak nagyon igazuk van, és fordítva is ez a helyzet.

Én lány vagyok, gyerekkorom óta sportolok (ma már csak hobbi szinten ). Nálam a napi edzés legfeljebb csak munka, vagy valami nagyon kivételes ok miatt maradhat el és az étkezésre is megpróbálok figyelni (sok fehérje+zöldség, alacsony ch). Ennek ellenére a leendő páromtól nem várom el. Ő felőlem azt eszik/iszik/csinál majd, amit szeretne, amennyiben 1. elfogadja az én életvitelemet 2. sport+speckó táplálkozás nélkül is igényes. Értsd= nincs súlyosan elhízva/nem vastagabb az alkarom a combjánál. (Nem, abszolút nem vagyok NDK-s úszónősre kigyúrva :D )


31.l

2021. jan. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem sulyloko vagy kalapacsveto vagy
2021. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
millio dollaros bebiket imadni valoak
2021. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Box az a sport kik box karate birkózó cselgancsos lanyok es tobbi kuzdo sportolo akikre pozitivan tekintek..
2021. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem minden sportoló férfi egyforma.Ki gondolta volna mi?
2021. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!