Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek jobban bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek jobban bejönnek azok a pasik akik sportolnak? Ha igen melyik sport szerintetek a legmenőbb?

Figyelt kérdés
küzdősportolókat vagy inkább a focistákat,hokisokat szeretitek? ;)

2012. júl. 24. 19:47
 1/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Igen! :) Futás, úszás, kondisokat nem szeretem, ők általában eltúlozzák. Szeretem ha egy férfinak izmos alkarja van, de nem vastag, tök szexi ha látszódnak az erek a szép fehér bőrön. *.*

Focistákat sem, mert ők meg szerintem túlhajtják magukat. Harcművészetisek is tetszenek.


21/N

2012. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, mert azok az élethez is máshogy állnak hozzá

és tapasztalatból meg csak annyi, hogy a csapatsportoló fiúknak általában nagy az arcuk, és némelyik segghülye (tisztelet a kivételeknek:))

és még egy helyes küzdősportolót nem láttam (persze biztos van)

úgyhogy én, személy szerint az egyéni sportolókat részesítem előnyben, de nem utasítom el a többit, csak ez a benyomásom az átlagról

2012. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Én már láttam helyes karate edzőt. :D
2012. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D

Én is karatézok szóval... ;) :D

2012. júl. 24. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az úszók tetszenek legjobban. Utána a kondisok, de nem azok akik felfújják magukat. Aztán jöhet a többi.
2012. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 vagyok

én elég sok sportolót ismerek, de karatésokat nem, szóval akkor nyilván nem rád vonatkozott, bocsi

2012. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
küzdősport! karate jó, a box mégjobb :)
2012. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
amerikai focisok egyértelműen.:) semmi nagyképűség, a pályán és az edzéseken mindent a csapatért, maánéletben pedig a legudvariasabb belsőleg a legbátrabb emberek akiket csak ismerek.:) 17/L
2012. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!