Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok olyat érezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok olyat érezni, hogy akkor teszitek a legjobbat a kiszemeltetekkel, ha nem próbálkoztok nála?

Figyelt kérdés

Jelenleg szociális szorongással küzdök, ami eléggé megnehezíti az életemet, viszont van egy lány aki nagyon szimpatikus számomra. Múltkor ránéztem a profiljára, láttam, hogy szeret koncertekre járni, a barátaival bulizni, sokat utazni stb, tehát éli az életét, mint egy átlag ember, viszont számomra ezek nehézséget okoznak, ezért rögtön az jutott eszembe, illetve sokszor úgy érzem, hogy nem szeretném elrontani senkinek sem az életét, hosszú távon biztos mással boldogabb tudna lenni.


Mi a véleményetek erről? Hülyeség, vagy van reális alapja?


2021. jan. 12. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, éreztem ezt. Őrületesen vágytunk egymás után, de arra ráment volna az élete, ha lebukunk és hétvégi szülő lett volna belőle.


De nálatok kár ennyire túlagyalni. Majd ő eldönti, mi a jó neki.

2021. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban az a baj, ha te magad vélekedsz így saját magadról. Ha úgy állsz hozzá a többi emberhez, hogy rögtön abból indulsz ki, hogy csak negatív hatással lehetsz rájuk és ezekre is fókuszálsz, akkor ezek a szorongások nem csak a másik, de saját magad számára is valóban destruktívvá fogják tenni a dolgot. Ha ennél nincs egy kicsivel nagyobb belső egyensúlyod, nehezen fogsz tudni jól kapcsolódni másokhoz.


Egy jó kiindulópont szerintem, hogy ne vonj le nagyon messzemenő kivetkezteteseket mások közösségi médiás tartalmaiból. Hidd el mindenkinek megvan a maga szarsága, amit cipel és az nem lesz kint a facebookon.

2021. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne már! :D Azt hittem, valami olyasmit fogsz írni, hogy négy évet ültél a sitten, emiatt vannak aggályaid, hogy nem vagy elég jó :D


Először is, csak azért, mert a lány szeret eljárkálni, te meg introvertáltabb vagy, még nem leszel rosszabb ember, mint ő. Lehet, hogy hosszabb távon össze tudnátok csiszolódni, ezt így előre nem jelentheted ki, hogy nem illetek össze.


Másodszor meg, az emberek a közösségi médiára általában azt posztolják ki, amivel lehet dicsekedni, meg ami érdekes. Szóval az a lány se azt fogja kirakni magáról, hogy három hete otthon unatkozik és nem tud mit kezdeni magával. Gondolom, mint mindenki másnak, az ő életének is van egy ilyen aspektusa, amit te talán nem látsz belőle.

2021. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nála mindig ez van.
2021. jan. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem egy kapcsolatomban volt már olyan hogy folyamat maszkalni kellett a párommal vagy a családjához vagy a haverjaihoz, es komolyan, kettesben alig voltunk es állandoan azt erzem ilyenek mellett, hogy folyamat jopofiznom kell, meg small talkra vagyok kenyszeritve, es mindemellett szeretethiányom is van. mintha csak vetíteni használnának a külsősöknek, hogy ilyen nőm van. Vagy egyszeruen elkepzelni sem tudom miért van ez igy.


A legutobbi párom is azzal kezdte hogy épphogy jártunk, de már az anyjával kellett bratyiznom, de még a távolabbi rokonaival is, meg mindenki tesojával.is ha plane lany azt várják hogy öribarim legyen.


Lehet nekem is szociális szorongásaim vannak. De en véletlen sem erzem azt hogy én rontanám el az ő életét mivel én még csak iranyitani sem tudok semmit. Én érzem magam egy marionett bábunak akit ráncigálnak össze vissza.


En sokkal jobban oda vagyok a teljesen levált, önállo, senkihez nem kötődő, abszolut szabad srácokért. Akikkel meg lehet rlni a szabadsàgot. És akik persze hogy nem is léteznek..

2021. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*szoval ha vmelyik srác tesoja lány, kimondatlanul is azt várják hogy majd együtt fogunk cukin trécselni.
2021. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha mindketten kitartotok a beidegződött szokásaitok mellett, azaz ha Te nem tudsz lemondani a szorongásaidról (lehet, hogy egy lány segítene ebben), ő pedig a nyíltságáról (talán melletted visszafogottabb lenne), akkor ha egy ideig elviselnétek is egymást, de hosszú távon nem bírnátok el a másik jellemét.

Én a helyedben megpróbálnám a közeledést feléje, de ne csüggedj el, ha nem jön össze. Ismerkedj hozzád jobban illő lányokkal.

2021. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!