Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire sűrűn nézitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sűrűn nézitek az adatlapját a kiszemeltetek/volt párotokét/bárkiét aki fontos?

Figyelt kérdés
Nem féltek, hogy valahogy mégis lebuktok a folytonos nézegetéssel?
2019. máj. 14. 05:12
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon friss a szakítás, most akárhányszor belépek a messengerbe megnézem aktív vagy nem. Az adatlapját annyira nem szoktam nézegetni.

Nem érdekel lebukok-e vagy nem...

2019. máj. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire, mert félek, hogy belájkolok valamit. 😂
2019. máj. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
25%
Egyszer sem.
2019. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Exét soha.

Páromét minek?

Kiszemeltét mindig, kellenek a támpontok.


Hogy buknál le?

2019. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Szinte sose, max ha konkrétan valamit ki akarok deríteni
2019. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem mivel nem ismer engem a kiszemeltem de minden nap szinte minden órában! 😅

Csak örülnek neki ha lebuknák ha végre észrevenne a több ezer masik közül aki szinten oda van erte... csak nem ugy ahogy én (vagy legalább szeretnem ezt gondolni!)

2019. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Soha nem nézegetem senki adatlapját, egyetlen kivétel, ha konkrét dolgot vagy képet keresek valakinél. Egyébként nem értem mire lenne jó. Aki nem az életem része, az okkal nem az, aki pedig fontos, azzal beszélek, találkozok, kommunikálok, semmi szükség rá, hogy a profilját nézegessem.
2019. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Engem szoktak nézni csajok, de én senkit, exemről tudom hogy néha rákukkant a facebookomra, ezt ő maga mondta. Ezért azt csináltam hogy eltüntettem minden korábbi bejegyzést, egy pár 2013-as poszt maradt meg. Szóval ha valaki új rákattint az adatlapomra, aki nem ismerős, az kb semmit nem lát a tevékenységemből. Képek nagy része is csak ismerősökre van állítva.
2019. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem nézek.
2019. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
48%
Kiszemeltem nézegetem ha tudnám egesznap néznem az adatlapjat😁 és félek hogy lebukok
2019. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!