Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönne ha a csajotok kondiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönne ha a csajotok kondiba járna? Mi a véleményetek erről? (Nem lezárások alatt)

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 13:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Most mi rosszat mondtam azzal hogy vizi sportok jok?
2021. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Rossz az aki rosszra gondol
2021. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha nem ekörül forog az élete, tehát ha nem ilyen kondimániákus, csirkemell zabáló, izmosra gyúrt, akkor oké, mert amúgy bűn rondán tudnak kinézeni az izmosra kigyúrt, férfi testű, full szálkás nők.
2021. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a házamban van konditerem, zavarna ha elmenne egy nyílvánosba. Arra gondolnék, hogy nem is az edzés neki a lényeg, hanem pasizni akar, vagy van ott valami krapek, akinek teszi magát. Amúgy bírom a jótestű feszes nőket, tehát ez a része nem zavarna.
2021. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom edzoterem.. otthon soha nem adott olyan lehetoseget mint egy komoly profeszoionalis terem
2021. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Be jönne.
2021. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15-ös, modern, profi, van ami kell. Én meg a nyílvános helyeket nem szeretem, ezért is költöttem ennyit rá. Menyi most amúgy egy bérlet, vagy hogy van ez?
2021. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha szétsportolja magát, akkor nem.
2021. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!