Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy alacsony nő siralma. Nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony nő siralma. Nők, férfiak véleménye érdekel a témáról. Szerinted igazam van vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Egy alacsony, húszas nő tollából


Mikor általános sulis voltam, nagyon zavart, hogy alacsony lány vagyok. Volt egy gyerekkori plátói szerelmem, egy barátnőm bátyja. Megmondtam neki, hogy tetszik, persze elutasított. Kérdeztem tőle, miért azt hozta fel, mert pici vagyok hozzá. Énbezt úgy fordítom, korilag is, magasságilag is kis pisis voltam hozzá képest. :D


Gimibe kerülve elkezdtek igazán érdekelni a fiúk, elkezdtek olyan batátnőim lenni, akiknek van pasija. És továbbra is zavart a magasságom, hogy a legalacsonyabb lány vagyok minden társaságban. Persze RENGETEG vigasztalást kaptam családba, barátoktól, még itt gyakorin is. Ilyeneket mondtak, hogy a fiúk IMÁDJÁK a kis pici lányokat, mert cukik. Azt is mondták, hogy szerencsés vagyok, mert alacsony lánykénz nagy magasságkülönbség lesz köztünk a barátommal, és az milyen cuki, és az nagyon jó érzés, és az a magas lányoknak nem adatik meg. Vigasztaltak, hogy ne irigyeljem a magas lányokat, nekik sokszor alacsonyabb pasijuk van, ami meg kellemetlen. De én megelégedtem volna egy átlagos magassággal, nem akartam magas lenni, de atlag alatti maradtam. Viszont nagyon szépnek találtam mindig is a magas nőket, mert formás a lábuk, elegánsak, tiszteletet parancsolóak. Már kezdtem unni a cuki jelzőt.


Már rég elballagtam gimiből, felnőtt nő vagyok. Kibékültem a magasságommal, kibékültem a cukisággal is. De félrevezetőnek érzem a gimiben kapott vigaszokat, amik miatt néha mérges vagyok. Gyakorlatilag hazug vigasz volt. Dehogyogy vagyok előnyben amiatt, hogy pici vagyok. Dehogy IMÁDJÁK a férfiak az alacsony nőket. Csak és kizárólag az alacsony férfiak örülnek annak, ha egy nő pici. Csak és kizárólag az alacsony pasik. A magas pasiknál hátrány a magasságom. Negatív dolog, amivel kibékülnek, ha belsőre megfogom őket. De soha, soha, soha nem előny az alacsonyság. Se az ismerkedésben, se a hétköznapi életben. Mostanában inkább azt unom, hogy alacsony nőként én vagyok az, akinek kizárásos alapon a pici pasik jutnak. Egyetlen egyszer volt magas, vagyis "magas" pasim, 180 volt. De amúgy mindig alacsony, így hát abban is hazudtak, hogy nekem majd mindig nagy magasságkülönbség lesz a kapcsolatomban, és az milyen jó.


Az egyik legjobb barátnőm kereken 180. És szuper pasija van. Mivel is áltattak gimiben? Hogy majd "szegény" magas lányoknak alacsonyabb pasival kell összejönnie. Hát egy nagy lópikulát. A magas férfiak a magas nőket nézik meg, engem meg a törpikék pécéznek ki, mert én is Törpilla vagyok.


Még amikor építőmunkások előtt megyünk el, ők is a magas barátnőmet stírölik, nem engem. Még azok is, akik alacsonyabbak nála. Legutóbb is részeg palik a kocsma előtt azt kiabálták, de hosszú, de szép, engem meg észre se vettek.


Csak annyi, hogy hazudtak a nagy vígasztalók, itt, gyakorin is. Az alacsonyság hátrány mind a hétköznapi életben, mind az ismerkedésben is. Manapság is mondják nekem, alacsony nőként több pasiból választhatok. Kamu. Az alacsonyak utaznak rám, mert végre egy mini nő. A magas nők lehet, hogy kevesebb férfivel passzolnak össze, de azok legalább mind magasak. És ezt a cukiságfaktort is kiütném, mert lehet, hogy a pici nők cukik, de a magasak is. Pont az imént említett 180 magas barátnőm a cukiság iskolapéldája. A cukiság inkább kisugárzás, mint centiméteres magasság


2020. dec. 18. 19:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%

nem lehet hogy más a gond és a magasságra vetíted ki?

ez csak arról jutott eszembe,hogy ha az alacsonyság tömzsiséggel,ne adj isten elhízással párosul,akkor kis felesleggel is nagyon sokat romolhat az arány.

ha ez a gond,akkor az igen könnyen orvosolható.

mert a vékony derék,kerek edzett fenék az alacsony nőn is szembeötlő.

2020. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Hellmano ***** válasza:
57%
Most mi az alacsony? Mert szerintem a 145 cm alatt az az igazán alacsony kategória. Bár nekem egy 185 is még az alacsony kategória, mert én 204 vagyok :D
2020. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát alacsony nőket szerintem ez baromság. Párom 197 cm, neki a magassága ellenére az alacsony lányok jönnek be. Az egyik exem is 198 cm volt:D

Pedig amúgy sosem vágytam nagyon magas pasira. Sokkal kényelmesebb lenne mondjuk 175 cm-es pasival, de ez van, nem csak a magasság számít.

2020. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Nőként*
2020. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
SADIE HARTZ 150 centi sincs. És egy istennő!
2020. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nem ártana tudni, mennyire alacsony az az alacsony, meg hogy más téren mi a helyzet, mert ahogy az első is írta, egy alacsonyabb nőn valóban kevesebb felesleg fér el esztétikusan.
2020. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Én 158, férjem 193. Exem 185.
2020. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%
Én megértelek kérdező, az alacsonyság hátrány, mert a kutatások szerint is a magasabbak érvényesülnek. a magasabbak szebbek, mert arányosabbak. Én is pici vagyok, ezért a törzsem hosszabbnak hat a rövidebb lábak miatt és nincs arányosság. az a vicces, hogy egyszer néztem egy videót erről és ott még az amúgy európaiaknál is alacsonyabb ázsiai pasik is úgy nyilatkoztak, hogy nem akarnak alacsony nőt, mert örökölheti a gyerek az alacsonyságot.
2020. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Anna Kendrick is csak 158.


Egyébként pontosan mi a bajod az alacsony pasikkal? Magas csajként sem lenne jó, mert akkor meg csak a magas pasik jöhetnek szóba. Szóval kb annyi a gond, hogy nem vagy átlagos.


Az hogy az építőmunkások nem téged stírölnek, szerintem nem olyan nagy veszteség. :)

2020. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
183 cm magas vagyok, és imádom az alacsony nőket. Igen, a 150 cm körülieket is. ;)
2020. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!