Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzelmeitek voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzelmeitek voltak /vannak a szeretőtök iránt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy vonzalom, kötődés, de nem szerelem.

N

2021. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok,negyvenes,huszonéves pasi volt a szeretőm. Nem voltam szerelmes,ahogy vélhetőleg Ő sem,de nagyon odavoltam Érte,borzalmasan vonzott,de kb ennyire szabadultam volna Tőle. Többször zártuk le,kezdtük újra.Szép emlék,de ahogy nem kerestem ilyen kapcsolatot,úgy a jövőben se fogok.
2021. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Illuzionális.

Gondoltam ha hanyagol a baràtom addig a másik barátom majd pótolja.

Nagyon sokáig hittem azt, sőt talán ma is hogy egy srác nekem sehol nem lesz elég, de semmiben. (Nincs elég idejük, vagy nincs bennük valahogy az a szenvedély ami bennem, csak mindez lightosan).


De ez a két "fél" sràc, vagy mondhatnám ugy, hogy két (nekem)fa sràc, mellett ràjöttem arra, pontosabban a szerető mellett, hogy nekem ez sem az igazi. Ez is kevés.


Tehát hiába alszom a barátommal és hiába ölel, vagy amikor nem alszom vele és nem ölel hiába alszom a másikkal és ölel ő, mindkettő mégis olyan üres. Mintha mindkettőt csak én szeretném igazán, és amugy egyik sem halna bele ha lelépnék.

A srácok hozzám képest olyan felületesek valahogy. Én meg mélységeiben szeretnék megélni egy kapcsolatot.


Szoval nekem olyan érzéseim voltak a szeretőm iránt hogy pótlék. Viszont ràjöttem hogy nem tudja betölteni azt az űrt bennem. Sem a barátom sem a szeretőm együtt sem.

2021. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*25n
2021. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőnek látom. Még férfiasabbnak érzem magam mellette. Olyan mintha vérátömlesztést kapnék, amikor vele vagyok. Hogy ez szerelem-e? nem tudom. Érzékibb mint a feleségemmel való kapcsolat, amiben testi intimitás már nincsen. A gyerekek és a mögöttünk lévő évek viszont adnak egyfajta családi intimitást. Ez nincs a szeretőmmel, cserébe olyan vibrálásban van részem amire szerintem minden férfi vágyik.
2021. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Imádom a testét, és amit az ágyban kihoz belőlem. De lelkileg nem tudok kapcsolódni vele.
2021. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem-féle, barátság, egy húron pendülés, összekacsintás. Gyenge lehettem mellette.
2021. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont a határán voltam annak hogy szerelmes legyek, mert közben nagyon jó barátok is lettünk, mire eljutottunk volna a szexig. Mindenben a párom ellentéte volt, emiatt számomra új és vonzó is egyben. Mellette 1000%-ig nőnek éreztem magam. Ő hamarabb kezdett el érzelmeket vinni a dologba, amitől megijedt, mivel kapcsolatban volt, így lépett. Utólag belegondolva a legjobb döntés volt, még akkor is ha hónapokig szenvedtem miatta.
2021. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!