Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem őt el?Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem őt el?Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelött megismertem egy fiút és szerelmes lett belém őrülten,de én őt ugy mond vissza utasitottam mert fiatal voltam és bizonytalan és messze is voltunk egymástól pedig én is szeretem őt de én közben össze jöttem egy másik sráccal és azóta is vele vagyok.Jól el vagyunk meg szeretjük egymást bár kicsit lapos a kapcsolatunk de ettől függetlenül elvagyunk.De azt a másik fiút ennyi év után sem tudom elfelejteni őrülten szeretett engem,bármit megtett volna értem,töbször is volt hogy meg akart halni miattam,nagyon sok fájdalmat okoztam neki azzal hogy vissza utasitottam.Akkor azt mondta mielött megszakadt a kapcsolatunk hogy vagy velem lesz vagy senkivel,és ahogy nézegettem a profilját ez igy is van.Nem tudom öt elfelejteni és nem is akarom ő mindig az életem része lesz valamilyen szinten pedig tudom hogy nem való szinü hogy ebben az éetben nekünk legyen valaha is közös jövőnk.Nagyon sokszor gondolok arra hogy bár csak vele lehetne családom,gyerekek stb sajnos elég rossz körülmények közt váltak el az útjaink.Nem tudom mit csináljak? Bánom hogy akkor igy döntöttem mert ha nem igy döntöttem volna nagy valószinüséggel vele lennék boldog és most együtt alakitanánk a jövőnket.
2021. jan. 16. 18:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne lehetnetek együtt ebbe az életben? Bátorság. Írj ra. Beszelgessetek. Találkozzatok. Ha vontaikat erzel iránta, lépj! Ha csak ábrándozás, hogy milyen lett volna ha, akkor nem igazi.

Barátnőm járt egy sráccal kb.fel évig... majd szakítottak.. addig a csajnak voltak pasijai a srácnak is barátnői, majd 4 évvel a járásuk után csak úgy döntöttek összejönnek megint mert nem tudták kiheverni a fejükből egymást.

Most hazasok és van 3 gyerekük.


Szóval, lehet ezért ilyen erős a megerzesed. Mert együtt kell lennetek.

Hajra!

2021. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van,köszönöm a tanácsot.
2021. jan. 16. 18:57
 3/18 anonim ***** válasza:

Kezdd el böngészni "A magyar helyesírás szabályai" című klasszikust.


Csak én nem értem, hogy ha ő élete végéig örök hűséget fogadott, nincs most sem senkije, és te is meghalsz érte, akkor miért nem írsz neki?

2021. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ez nem olyan egyszerü,azok után hogy annyi csalódást okoztam neki.Meg nagyon ideges volt amikor elváltak az utjaink
2021. jan. 16. 19:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, megbocsát:)
2021. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
És miért nem a kapcsolatodra összpontosítasz inkább ahelyett, hogy sóvárogsz más után, akivel korábban nem jöttél össze?
2021. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt anno barátnőm. Kb totál lenyúzott meg rágott. Mindig visszasírt mert rájött hogy mellettem "kényelmes" az élet.


Lett később párja de még úgy is keresett engem. Persze jól esett meg minden de nem tetszett hogy van párja. Meg nem akkor kellene utána kapálózni annyira mikor már nem vagyok.


Mind1 a történet vége az hogy végül már azt hazudtam hogy nekem is van párom (közbe szingli vagyok). Na úgy már kevésbé keresett...


De kitudja lehet neked másképp lesz.

2021. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok abban hogy még mindig szeret de azzal hogy akkor őt vissza utasitottam hatalmas csalódást okoztam neki.
2021. jan. 16. 19:11
 9/18 A kérdező kommentje:
és nagyon rosszul váltak el az utjaink nagyon ideges volt akkor is azt mondta hogy meg akar hallni de szerencsére nem tett semmi hülyeséget.persze csinált miatt egy két hülye dolgot.
2021. jan. 16. 19:12
 10/18 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, nem tudom mi tévő legyek..

16évesen megismertem a barátom, 2évig jártunk. Nagyon nagyon jól kijöttünk, igaz sokszor összekaptunk de nagyon szerettük egymást. Én szakítottam vele, mondván hogy unalmas lett a kapcsolat, nem vagyok szerelmes, csak szeretem. Szakítás után tovább beszéltünk, most lesz két éve. Sokszor próbálkozott, nemet mondtam. Minden nap beszéltünk, mintha kapcsolaban lennénk, csupán mégsem voltunk. Most lesz két éve hogy beszélünk tovább is, de megismert egy lányt, és már járnak is (1-2hónapja)..

Én pedig sajnálom hogy elvesztegettem a lehetőséget hogy vele legyek újból, csupán mert nem vallottam be magamnak. Minden nap velem volt, tudtam hogy számíthatok rá. Kapcsolat nélül is megvolt.

Mai napig szerelmes, lehet már nem annyira, de mondta hogy vissza szeretne kapni. Nem tudom én se mi tévő legyek.

Mindketten reméljül, hogy később még együtt leszünk, pár év múlva, de erre nincs biztosítás.

Félek ha most összejönnénk nem lenne értelme, én nagyon mélyen szeretem, de nem vagyok szerelmes. Igaz elfelejtettem már milyen is vele kapcsolatban lenni és akkor érezni az érzést..lehet újra előjönne..


Csak azt tudom tanácsolni, ha jobban szereted a régi szerelmed mint a mostanit, menj vissza hozzá. Ha mindketten szívből szeretitek egymást, gond nem lehet.

2021. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!