Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem őt el?Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem őt el?Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelött megismertem egy fiút és szerelmes lett belém őrülten,de én őt ugy mond vissza utasitottam mert fiatal voltam és bizonytalan és messze is voltunk egymástól pedig én is szeretem őt de én közben össze jöttem egy másik sráccal és azóta is vele vagyok.Jól el vagyunk meg szeretjük egymást bár kicsit lapos a kapcsolatunk de ettől függetlenül elvagyunk.De azt a másik fiút ennyi év után sem tudom elfelejteni őrülten szeretett engem,bármit megtett volna értem,töbször is volt hogy meg akart halni miattam,nagyon sok fájdalmat okoztam neki azzal hogy vissza utasitottam.Akkor azt mondta mielött megszakadt a kapcsolatunk hogy vagy velem lesz vagy senkivel,és ahogy nézegettem a profilját ez igy is van.Nem tudom öt elfelejteni és nem is akarom ő mindig az életem része lesz valamilyen szinten pedig tudom hogy nem való szinü hogy ebben az éetben nekünk legyen valaha is közös jövőnk.Nagyon sokszor gondolok arra hogy bár csak vele lehetne családom,gyerekek stb sajnos elég rossz körülmények közt váltak el az útjaink.Nem tudom mit csináljak? Bánom hogy akkor igy döntöttem mert ha nem igy döntöttem volna nagy valószinüséggel vele lennék boldog és most együtt alakitanánk a jövőnket.
2021. jan. 16. 18:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szerintem már túl késő. Nagyon sok harag gyűlt benne össze irántam, amit határtalan szerelemmel sem lehet szerintem jóvá tenni vagy megbocsátani.
2021. jan. 16. 20:02
 12/18 anonim válasza:
Viszont lehet megérné ha elmondanád mit érzel, és mit gondolsz a helyzetről. Lehet megbocsájtana, lehet még mindig szerelmes annyira hogy a szerelem győzzön :)
2021. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen lehet :)
2021. jan. 16. 20:25
 14/18 A kérdező kommentje:
De lehet már túl lendült rajtam vagy nem tudom
2021. jan. 16. 20:52
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudod meg ha megkérdezed!
2021. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen csak a jelenlegi páromat sem akarom megcsalni vagy becsapni vagy ilyesmi.
2021. jan. 16. 22:38
 17/18 anonim ***** válasza:

Pedig döntened kell, két szék közé fogsz esni ha nem foglalsz 1 helyet.


Van egy jó kis mondás, ami talan segithet:


"Ha választanod kell, mindig a másodikat válaszd, mert ha elég jó lett volna az első, nem jön szóba a masodik"

2021. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom
2021. jan. 16. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!