Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ott aludni egy férfinél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ott aludni egy férfinél?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja együtt vagyunk, de még nem aludtunk együtt, miattam leginkább. Nem sok ember látott alvás közben, vagy lefekvés előtt, ébredés után, ez nekem olyan intim dolog, és félek hogy mi lesz. Hogy kell viselkedni? Szeretem a barátom, csak akkor is félek, én régóta egyedül élek, és nem igazán aludtam még más lakásában, meg reggel eléggé morcos tudok lenni, ami nem igazán jó dolog. Biztos sokaknak apróság, de én izgulok miatta. 24N

2021. jan. 17. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha valakit szeretünk, azt reggel morcosan-kócosan is szeretjük.

Én nem is értem mit parázol ezen. 24 éves vagy már, nem 15.

2021. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Kérdés akár alapján 12
2021. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 12, csak eddig nem volt semmi esélyem a férfiaknál, és nem szeretném azt elkergetni akinél van egy kicsi.
2021. jan. 17. 09:41
 4/16 anonim ***** válasza:
17%

Ha ennyire nem akarsz, akkor ne aludjá ott, oszt kész.

Én se szeretek másokkal együtt aludni.

38 éves férfi vagyok, volt már nem egy és nem kettő párkapcsolatom, és mindig is külön szerettem aludni, akinek ez gond, az vagy megszokja, vagy mehet isten hírével.

2021. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
mondjuk nekem fura, hogy huszonevesen hogy mondhatod azt, hogy egyutt vagy valakivel, akivel meg nem is aludtatok egyutt. amugy ha pasival nem is, de nem hiszem el, h soha nem aludtal meg masokkal, baratokkal, baratnokkel. ez semmiben sem mas. bar lehet, te a szextol felsz inkabb?
2021. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha jól sikerül, együtt fogsz vele élni. Szóval, ez még csak a kezdet. Ne cseszd el az elején.
2021. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De hogy ne cseszem el?
2021. jan. 17. 09:57
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

Kb mintha egy istállóban ébrednél. Magamból kiindulva. :D

Sosem fogom megérteni, hogy tud egy férfi, meg egy nő egy légtérben aludni.

Azért nézz körül a kecójában előtte, abból sokmindent levonhatsz.

2021. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
sehogy nem tudod elcseszni, maximum ha ejjel alvajaro vagy es a szajabafosol. bocs. de ezen mit lehet ‘elcseszni’????! plane ha ismered mar 2 honapja. ne parazz ra..
2021. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Elcseszni??

Ossze fingod a lakást vagy mi???

Ne haragudj de nagyon buta vagy

2021. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!