Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ott aludni egy férfinél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ott aludni egy férfinél?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja együtt vagyunk, de még nem aludtunk együtt, miattam leginkább. Nem sok ember látott alvás közben, vagy lefekvés előtt, ébredés után, ez nekem olyan intim dolog, és félek hogy mi lesz. Hogy kell viselkedni? Szeretem a barátom, csak akkor is félek, én régóta egyedül élek, és nem igazán aludtam még más lakásában, meg reggel eléggé morcos tudok lenni, ami nem igazán jó dolog. Biztos sokaknak apróság, de én izgulok miatta. 24N

2021. jan. 17. 09:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet elcseszni. Akit szeretünk, az a reggeli gyűröttségében is cuki. Azonkívül a fickó hogyan fog ébredni? Elmondom: borostásan, kócosan, szájszaggal, csipásan. Tetszeni fog? Igen. Hát így van ez. :)
2021. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Arra gondoltál már, hogy mi lesz, ha a kávé után kakilnod kell? Az ám az igazi para! :D
2021. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyre hülyébbek az emberek es a kérdések is már🙁
2021. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
#13 Úúúh tényleg, a kaki para. Itt is hány meg hány ilyen kérdés van. És kérdező, tényleg. Én ugyan nem paráztam túl az együttalvást meg semmit, de a kaki kérdés nekem is gond volt az első héten. :D
2021. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
nagyon cuki a kérdés, annyira de annyira cukkancs! Mintha az oviban lennénk. :D
2021. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#1-ke jolmondja,kócosan,morcosan🤣🤣🤣

Én is adom.

2021. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!