Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen romantikus helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus helyen kérhetném meg a barátnőm kezét ami emlékezetes marad? 27F

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 23:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
én a tévében láttam amikor egy srác csináltatott egy olyan tortát ami egy nyitott dobozt formázott és egy hatalmas 'gyémántgyűrű' volt benne(persze az is süti volt) és előtte volt egy kis marcipántáblára írva 'Anna, hozzám jössz?' utána letérdelt és megkérdezte. ez az egész egy cukrászdában történt ami tömve volt emberekkel, sztem nagyon szép:)
2010. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tádé Nebukadnezár válasza:
msnen
2010. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Balaton parton naplementekor... ennyi... v a régbevált: éttermi vacsi... bár azott.. túl lejáratott
2010. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!