Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szörnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szörnyen romantikus?

Figyelt kérdés
16/F iszonyatosan romantikus vagyok mindig csak a jot látom meg a lányokban és sosem magamnak akarok jot hanem a lányak asztakarom hogy szuksége legyen rám és nekem is rá és félek sosem fogok ilyet találni..volt sok baratnom és szenvedtem is párszor elég sok barátom mindig kioktat hogy nelegyek ilyen a csajokal használjam ki oket stb de én nemvagyok ilyenre képes..
2011. aug. 26. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szörnyen romantikus, gyengéd, rendes fiúknak rálépnek a golyóikra a tiniribancok. Bocs, lányok, ez a helyzet. Biztosan van kivétel, de azt nehéz lesz megtalálnod.

Szóval vagy vársz pár évet amíg találsz is egy normális csajt, vagy rátapostatsz még párszor a zacsira.

2011. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pedig a barátaidnak igaza van sajnos...


Ha te ilyen vagy, akkor a legtöbb nő ne csodálkozz, ha melletted félre lép meg kihasznál téged.


Erős, határozott, kemény férfire van szükségük, a romantika nagyon kevés nőnél nyerő ma már. :S


Amúgy nem ellened vagyok én is olyan vagyok, mint te de mostanában kezdek igazán megérteni, amit neked is mondanak a barátaid, ha te nem használod ki őket, ők használnak ki téged.


Az élet igazságtalan, ez van sajnos.

2011. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint én, azt akarod hogy a szerelmednek jó legyen a te kényelmed/élvezeted nem számít. Szerintem ez jó, és a barátaid f@szfejek! Ajánlom hogy a lovagi eszméket ismerd meg mert neked könnyű lesz megtanulni és magától fog jönni, ez imponál minden normális lánynak.
2011. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok akkor kijavítom. Keménynek és határozottnak kell lenni... ha szükséges. Mindennek megvan a helye és az ideje ezt kell csak tudni és bármit megszerezhetsz az életben.
2011. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikor olvastam a kérdésed, hirtelen azt hittem h a saját szövegem olvasom... ugyan így vagyok ezzel, és sajnos az én haverjaim is ezt mondják, h használjam ki a lányokat :S Elárulok valamit! MINDEN CSAJ SZERETI A ROMANTIKÁT, de csak azzal akibe szerelmes! Hogy miért vagy romantikus? Szerintem mert egy jó lelkű srác vagy, akiből tényleg kevés van :/ Ne mutasd ki h romantikus vagy, csak akkor ha látod h a barátnőd szerelmes... ezt a tulajdonságod tartsd meg arra az alkalomra...
2011. aug. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a romantika nagyon kevés nőnél nyerő ma már. "


azért vannak kivételek -.-

2011. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hallgathatnál a haverjaidra, mert sajnos igazuk van. A nőkkel nem szabad kedvesnek, romantikusnak lenni, de még emberszámba sem szabad venni őket.
2011. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, hogy nem hallgatsz a haverjaidra és nem hasznalod ki a csajokat és az, hogy romantikus alkat vagy nem hátrány.Véleményem szerint a csajok alapvetően romantikusak, persze kivételek a ribanc csajok, akiknek csak a szex kell és még vannak olyan csajok akik azért tagadják, hogy romantikusak, mert ez a dolog ma már nem menő.Például én már azt is romantikusnak tartom, ha egy buli alkalmával egy fiú felkér táncolni és nem az a fontos neki, hogy a feneked vagy a melled fogdossa, hanem inkabb magához ölel, esetleg mond valami kedveset.Szerintem a te esetedben az a legnagyobb probléma, hogy nem megfelelő csajokat választasz.Normális , hogy egy partiarc csaj nem fog veled romantikázni, hiszen az manapság már szégyen.Nekem bejönnek a romantikus pasik, szóval szurkolok neked, hogy megtaláld a megfelelő partnert.
2011. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a "barátaid nem is azok"
2011. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, csak lányban.

tudatosan a magány mellett döntöttem, nagyon sokáig nem volt barátom, amíg meg nem találtam azt a fiút, akiben tudom, hogy feltétel nélkül megbízhatok.

egyáltalán nem bántam meg, hogy nem adtam oda magam negyven jöttmentnek.


ha nem akarsz csalódni várj, előbb utóbb megtalálod a selejtes, értéktelen tiniribancok között a neked való lányt :)

2011. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!