Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha valaki ír nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki ír nektek üzit iwiwen/facebookon etc. és nem akartok vele megismerkedni, mit válaszoltok?

Figyelt kérdés

Már harmadszorra kapok üzenetet sráctól, hogy milyen szép vagyok stb. és szeretne megismerni. Erre illik valamit írni? És ha igen, mit? Nekem nem jön be, de egyébként sem szeretek neten ismerkedni és nem is gondoltam volna, hogy kapok ilyen leveleket.

17L


2010. aug. 15. 01:51
1 2
 11/14 anonim válasza:

Írd neki ezt:

Szia!

Köszönöm a sok kedves szót és nagyon jól esik, hogy szeretnél velem megismerkedni csak sajnos annyi a probléma, hogy nekem van barátom és nagyon szeretem :)

De ha gondolod akkor barátkozhatunk, de ennél többre nem nagyon számíthatsz.

Puszi <3


Még ha nincs is barátod akkor is mond ezt, mert különben jönne a hülye ötleteivel meg bókjaival és soha a büdös életbe nem rázod le.

És ha odaírod, hogy barátkozhattok akkor elmegy az egésztől a kedve mert Ő nem a barátod szeretne lenni.

Tapasztalatból monodom :)

2010. aug. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy esélyt. Mit veszíthetsz?
2010. aug. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de szerintem teljesen jogos, ha nem válaszolnak a lányok semmit. Van egy ismerősöm, aki egész nap a gép előtt wowozik, ha pedig nincs éppen sürgős raid-ja a játékban, akkor közösségi oldalakról felvesz egy csomó lányt MSN-re és velük "próbál" ismerkedni. 2 éve csinálja, de eddig mindenki lekoptatta. Mindenki így tolja, mint ő?


Nem mondom, hogy a netes ismerkedés szánalom, mert a barátnőim felét (akikkel lehetőleg egy városban laktam, hogy tudjunk találkozni) az interneten ismertem meg, de ha nem jöttem be valakinek már csak képről, és nem válaszolt vissza, nem húztam fel magam rajta.


Mert egy fiú hogy ír egy lánynak? Úgy, hogy megnézi a képeit. És egy lánynak hogy jön be egy fiú? Úgy, hogy megnézi a képeit. Aztán ha legalább a minimális tetszés megvan, elkezdhetnek ismerkedni.

De akik csak a netet használják ismerkedésre és élőben nem tudnak sikereket elérni, azoknak neten is sokkal kevesebb esélyük lesz, ha máskor nem, akkor majd az élőbeni találkozáskor.

Elsőre ennyi.


18/F

2010. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én ezt szoktam válaszolni: köszi nagyon kedves vagy, de nem szeretnék ismerkedni
2010. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!