Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nekem volt még barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nekem volt még barátja huszonévesen annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok és még nem volt barátom.
2021. jan. 18. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

1. Túl csúnya vagy, hülye vagy stb. ezért nem akarnak veled semmilyen kapcsolatot.

2. Túl szép vagy, okos vagy stb. ezért elérhetetlennek tartanak, nem mernek kezdeményezni

3. Egyéb

2021. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
egyél egy rivót, meglátod finom
2021. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Az elvárásaim miatt.
2021. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Akik nekem tetszettek, azok visszautasítottak (vagy csak szexet akartak, vagy csak azt nem, ergo friendzone-oltak), akiknek meg én tetszettem, azokat visszautasítottam.

Nagyon-nagyon lassan szoktak elkezdeni érdekelni az emberek, mert előbb jobban meg akarom ismerni őket. Emiatt sokan hamar lelépnek, mert túl gyorsan akarnának haladni. Másrészt ugyanúgy sok idő tovább is lépnem, ha egyszer valaki megtetszik, és addig nem is érdekel más. Kapcsolatba pedig csak akkor kezdenék bele, ha szerelmes lennék, nem csak azért, hogy “valaki legyen”. 22L

2021. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet, és pont emiatt magában ez a tény szerintem semmit nem árul el az illetőről.
2021. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Én lassan 26 leszek és nekem meg nem volt még barátnőm pedig szeretnék! 🤷‍♂
2021. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezernyi oka lehet. Ha valaki épp nem túl szép azért, lehet nem áll készen egy kapcsolatra vagy nem is akar egyelőre, nem akar maga mellé valakit aki iránt nem érez semmit, valami mélyről gyökerező pszichológiai probléma amiről ő sem tud vagy nem akar tudomást venni stb...
2021. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!