Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnőm új barátja viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm új barátja viszonylag szerencsés anyagi körülményű,22 éves, de van saját lakása, autója. Akikkel én ismerkedem, közelében sincsenek ilyesmiknek, huszonéves koruk elején meg pláne nem. Hol tudnék minimum ilyen helyzetű férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 11:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Ahhoz ki is kellene nézned valahogy. A jó helyzetű srácok válogathatnak a nők között. És válogatnak is.
2019. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Khm... hát kb. Monacoban.
2019. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
22 évesen még az ember egyetemre, főiskolára jár, nemhogy milliomos lenne. Az illető vagy mindent ajándékba kapott a kiccsaládtól, vagy drogokkal kereskedik, vagy ilyesmi. Ez a fontos számodra, nem az, hogy valaki saját erejéből érje el a dolgokat, becsületes úton? Vicces.
2019. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 BigUncleZ ***** válasza:
74%
Talán csak körül kéne nézni meg ismerkedni rendesen, mert senkire nincs ráírva.Nekem is úgy alakult az életem, hogy kocsi meg ház is van 21 évesen és a legtöbb barátomnak/munkatársamnak is.És talán ezért járunk biciklivel csajozni, ismerkedni.
2019. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Az a srác valószínüleg olyan családból jön. Apu, anyu mindent megtud venni. Ritka, hogy ilyennel összefutsz az utcán, már csak azért is mert mindenhova autóval jár. Az a tapasztalatom, hogy az ilyen emberek, szintén ilyen körökben fognak maguknak párt. Lehet a kérdező szép, de ha nincsenek olyan anyagi körülményei kevés esély van rá, hogy találkoznak. Ez a szegény lány és gazdag pasi (vagy fordítva) páros csak a filmekben ilyen romcsi. Akadhat kivétel, de azért nagy valószínűséggel fog inkább összejönni egy ilyen srác pl. az apja üzlettársának a lányával egy vitorlás bulin.
2019. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Pont hogy egy feltünően szép szegény lánynak simán van esélye. De egy átlagosnak nincs.
2019. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Én nőként vagyok ebben a szerencsés helyzetben,hogy van egy saját lakásom és kocsim,dolgozom, de nyilván nem saját erőből sikerült összehozni. (ha nekem lesz lehetőségem én is vennék a gyerekemnek egyébként, én ezt nem gondolom elítélendőnek) De sosem mondom meg az első pár randin, pont az ilyenek miatt mint te. Férfiak között is van, akinek egyből jobban megtetszem amikor megtudja, de köszönöm ebből nem kérek. És igen, itt valaki jól mondja mivel kocsival járok legtöbb helyre így nem is tudnak pl. a buszon leszólítani.
2019. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó de jól is nézel ki?
2019. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

22 évesen szerencsés és nem feltétlenül tehetséges, okos vagy kitartó. Sokszor néhány évvel később semmijük sincs, mert nem tudják, hogyan kell elérni ezt.


Mázlistákat keresel, vagy férfiakat?

2019. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
A lakást nem nehéz megtartani. Csak megszerezni.
2019. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!