Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy valaki egyszer ír, egyszer nem?

Figyelt kérdés
Adott egy pár évvel 20 felett járó srác/fiú/férfi/hímnemű ember (legyen ő "A")és egy 20 körüli csaj/lány/nő/nőnemű ember(legyen ő "B"). "A" ritkábban ír "B"-nek, általában "B" kezdeményezi a beszélgetést. Mihelyst elkezdődött a kommunikáció, az nagyon jó hangulatú, többnyire gördülékeny. De miért lehet, hogy "A" ritkábban kezdeményezi mindezt? Ennyire elfoglalt volna? Vagy csak nem gondolja komolyan? Vagy még maga sem tudhatja?

2021. jan. 18. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem érdekli a nő, hogy most itt nagyon megerőltesse magát. Ennyire egyszerű.
2021. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy B milyen személyiség és, hogy szingli vagy foglalt-e.


Lehet, hogy ‘A’ azért nem keresi nagyon ‘B’-t, mert ‘B’ most foglalt és ‘A’ tudja, hogy ilyenkor nem érdemes nagyon keresni ‘B’-t, mert ‘B’ el van foglalva vlk mással. VAGY ‘A’-nak nincs mindig valami, amivel tudná keresni ‘B’-t. Ha sablonos szöveggel indítana ‘A’ az hosszú távon unalmas lenne ‘B’-nek.

2021. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyik fél sem foglalt.
2021. jan. 19. 00:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább arra tippelek, amit az elsőt írt sajnos. Persze lehet, hogy szétszórt vagy feledékeny, de szert általános tapasztalat, hogy ha valakit erdekelsz az meg tudják erőlteti magát.
2021. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak megvan a maga elete es ennyi komm eleg neki
2021. jan. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerni kéne őket. Én - szintén férfiként - azért nem kezdeményezek, mert nincs mondanivalóm. Ami van, azt személyes találkozó keretén belül szeretem megbeszélni a másikkal. Ha tehetném, az időben is visszamennék, olyan jó volt régen (amikor még nem is éltem), hogy nem prüttyögött a telefon percenként, hogy a munkaidő addig tartott, amíg kilépétél és még vezetékes telefon se volt, amin elért a főnök, hogy a személyes találkozóknak jelentősége volt, nem az, hogy összeülük és mindenki a telefonját nyomogatja meg mutogatja a másiknak, hogy miket lájkolt.


Az emberi agy, a gondolkodás sem volt ennyire szétszórt, hogy "jaj, el is felejtettem, ezt még át akartam neked küldeni", egyszerűen ma már szét van hullva emiatt az ember.


Személyesen összefutsz és nem tudsz kipréselni magadból egy értelmes mondatot.

2021. jan. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekled ill van valakije vagy csak egyszerűen más érdekli, akkor is ha nincs senkije
2021. jan. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akit erdekelsz az keres, orokigazsag.

B-t erdekli A, tehat B keresi A-t.

2021. jan. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli a másik. Ha érdekelné, akkor meg nem csak írkálnának.
2021. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!