Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet irántam az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam az a férfi, aki külső tényezők miatt (fél év, 1év) kihagyás után eljönne hozzám, hogy találkozzunk több mint 100 kmről, ha már szex is volt közöttünk?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk, volt szex is. Részemről voltak érzelmek is felé, őt nem tudom hogy állt hozzám. Nem beszéltük meg, nem esett rólunk szó, hogy akkor hányadán is állunk egymással.Csak külső tényezők miatt megszakadt a kapcsolat. (Távolság, munkahely és még egy pár). Mikor újra el kezdtünk beszélgetni neten, akkor azzal jött, hogy eljönne hozzám, hogy tudjunk találkozni. Meglepődésemben, elfelejtettem megkérdezni tőle, hogy miért akarnak látni. Azóta viszont nem beszéltünk, mert nemet mondtam a találkozóra, de azóta is rá gondolok.
2021. jan. 19. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Talán már magadhoz tértél a meglepetés után, úgyhogy már tudsz beszélgetni vele! Én sajnos nem tudok segíteni, mert a kristálygömböm épp éves karbantartáson van a szervizben.
2021. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg semmit, csak szexet akarhat megint.
2021. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kései Sirató ***** válasza:

Lehet, hogy most zárt le egy másik kapcsolatot. Ha találkozol vele, kiderül.

Ha tetszik neked, miért ne?

2021. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kell neki egy valaki akivel tudna úgy beszélgetni , mint régebben . (Veled egyszer meg már “felépített valamit”). Annyira nem lehetett közömbös irántad Ő sem ha ez megéri neki többször messziről, illetve Veled ahhoz jó volt a sex is , hogy most is működjön és nem vetné meg azt sem ..gondolom én . Viszont 100%-ig csak Ő tudja megmondani .
2021. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!