Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csaj akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj akit nem zavar, ha a kapcsolatunkból a csókolzás úgy ahogy van kimarad?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondom cimborák, szar vagyok benne, nem is túl élvezetes dolog ez számomra, inkább kihívás. És mint ilyen úgyse élvezné egyik csaj sem. Szóval inkább kihagyom. Ezt el tudná tűrni bárki is? Minden más OK de ez ki fog maradni. Hidd el jól járna megussza a dolgot velem.

#csók #kihagyás #kihívás #nem megy ez nekem #hagyjuk a retekbe
2015. máj. 10. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A csókolózás konkrétan intimebb mint maga a szex. A legjobb kifejezése az érzelmeknek. Nem bírnám nélkülözni. És bárki meg tudja tanulni, szóval, hajrá. :)
2015. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos dolog,csók nélkül nem tudok elképzelni egy kapcsolatot.
2015. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En erre nem tudok valaszolni. Egy kapcsolat csok nelkul olyan mint a sotlan etel: eheto de iztelen.
2015. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1


Mikor és hol lehet ezt megtanulni? Mindig "élesbe" megy, ami eléggé rontja a dolog élvezeti értékét (ha nem megy jól elhagynak, szakítanak, lefikáznak). És az tuti hogy rossz vagyok benne.


#2


Még akkor is, ha a barátod fogai sárgák, nem egyforma méretűek és ha evett akkor annak a dolognak az íze/szaga bennemarad a szájában órákig? (hacsak nem mos fogat instába)

2015. máj. 10. 21:33
 5/5 A kérdező kommentje:

#3


Nekem csak romlott "sóm" van. :(

2015. máj. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!