Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden esetben oda kell menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben oda kell menni ahhoz a lányhoz aki tetszik ?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs elég bátorságom odamenni pedig párszor már beszélgettünk csak abból sosem derült ki hogy kölcsönös e a szimpátia..
2021. jan. 20. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell odamenni. Majd más bátor lesz, te meg így jártál.
2021. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennyi :D
2021. jan. 20. 17:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt nem a bátorsággal van a bajom..
2021. jan. 20. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elszalasztani a lehetőséget, akkor oda. ☺
2021. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak mert néha tökre kedves velem a lány de van amikor meg kb észre se vesz..És nem 18 év alatti vagyok...Ezért vagyok bizonytalan az egészbe..
2021. jan. 20. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Unja hogy hezitálsz és néha morcos amiatt hogy nem közeledsz. Néha meg mosolyogva bíztat.

Vagy simán bolond szegényke. De inkább az első.

2021. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pl az elmúlt napokba már nem is köszönt..Pedig semmi rosszat nem csináltam..Létezik ilyen hogy egy lány azért bunkózik mert nem közeledik felé a pasi ?
2021. jan. 20. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Létezik. Szerintem tényleg menj oda, mert nem vár ítéletnapig. És felszedi egy magabiztosabb srác.
2021. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet néha ezért ilyen közömbös velem ? Reggelente szoktam találkozni vele..Ma mondjuk a kolléganőjével beszélgetett szóval ezért nem vett észre...
2021. jan. 20. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Sokkal rosszabb ha megsem próbalod.

Velem nőként túl sokszor volt hogy az adott pasi nem jött, nem kezdemenyezett pedig én igyekeztem megteremteni a lehetőséget, tettem apró lépéseket, igyekeztem a tudtára adni.

Volt olyan ahol csak annyi kellett volna hogy szimplán beszélgessen velem, látszott hogy tetszem neki, de töketlen volt. Egyedül ez meg nem mehet meg mégse már a nő szedje fel a pasit.


A töketlenség sokkal hervasztóbb.

Rosszabb meg se próbalni mint megpróbalninde nem erni el semmit.


Ha meg bunkón utasít el, akkor meg nem kár érte.

2021. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!