Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik? Rockerlány fétis? Vag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oldrockboy kérdése:

Pasik? Rockerlány fétis? Vagy lányok rocker pasi fétis?

Figyelt kérdés
Vagyis,hogy csak e szubkultúra ellentétes nemével tudjátok elképzelni magatok...

2021. jan. 20. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A fétis tárgyakhoz, vagy tárgyiasult dolgokhoz (pl testrészek) való vonzódás.


Itt most mi is a tárgy?


Ez amúgy valami meleg kérdés?

2021. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A punkokat, a metalheadeket és a gothokat kapásból diszkrimináljuk? Gyönyörű...
2021. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a hosszú hajú pasikat. Ha még motorozik is plusz pont.(én is gurulok) Emellé már alap, hogy az illető jó zenét is hallgat.
2021. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám fétisnek, de nekem bejönnek a rockerek, már csak azért is, mert én is hasonló vagyok (nem akarom bekategorizálni magamat, rocker-punk-goth keverék).
2021. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez egy fétis.

Mondjuk azt, hogy én metalhead vagyok, ha már bekategorizáljuk magunkat, de a párom nem az. Ennek ellenére jött már velem koncertre, vicces volt :D Sosem volt hasonló zenei ízlésű pasim, de barátaim vannak ilyenek. Nekem ez elég.

2021. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%

Egy pillanatra azt hittem, hogy a tinibe kerültem.


Felnőttként már ez a discos-rocker, páva-rapper és hasonló felállások finoman szólva is túlhaladottak, és kinő belőle az ember.

2021. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretem az ilyen véleményeket,kedves előző....mikor nem a kérdés amire válaszolsz...
2021. jan. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!