Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyen meghatároz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyen meghatározhatatlan dolgot valaki iránt? Miért van ez?

Figyelt kérdés
40 körüli emberek vagyunk. Évekig kerülgetett, én vagyok a nő, ő a férfi. Végül a konkrét kérdésnél visszautasítottam, mert van családom. De azóta sem szűnik meg az, hogy ha összetalálkozunk a munkahelyen, mintha valami láthatatlan izé összekötne minket. Mindig hat rám, és tudom, hogy én is rá, mert nem bírja ki, hogy ha arra jár, ne jöjjön be hozzám. De közben meg akadozik a beszélgetés, olyannyira hat rám, hogy lebénít. Pedig igazán nagy szám van, nem ismerem ezt az érzést, hogy még beszélni sem tudok. Mindig nagyon kedves velem, nagyon, de közben annyira zavarban vagyunk, hogy nem tudunk normálisan beszélgetni. Kudarcba fullad mindkettőnk poénkodása. Szóval mintha lelki szinten nem illenénk össze, és ez a baj, hogy valami vibrálás meg mégis van köztünk, és engem ez rettentően frusztrál. Semmit nem akarok érezni iránta, és nem akarom, hogy bejöjjön hozzám, nem akarom látni soha többé, hogy teljesen elfelejtsem. Hogy lehet, hogy ennyire nem megy a beszélgetés, és közben meg mégis hat rám? Mi ez? És évek óta megy ez. Egyszerre útálom és mégis mintha vonzana. Segítség!!

2021. jan. 21. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagy??? Gondolom nem sok kapcsolatod volt eddig. Passzol a kémia köztetek és izgatjátok egymás fantáziáját. Szexuális feszütség. El kéne kerülnötök a másikat, mert előbb-utóbb egymásnak estek.
2021. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem volt sok kapcsolatom, igaz:-) Csak ez az egy, amiben élek. Első, és remélem utolsó :-))
2021. jan. 21. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Juuuj, akkor végképp kerüld el tényleg. Nehogy elcsábítson a tiltott gyümölcs, mert sokat veszthetsz. Úgyis mindig motoszkálni fog a fejedben, hogy mi lett volna, ha... de nem éri meg, ha szereted a párod és boldogok vagytok. De az ember hosszú kapcsolatban vágyik néha másra, ez normális, de tudni kell helyén kezelni. Neked meg nyilván nehezebb, mert nincs túl sok tapasztalatod kapcsolatok/férfiak terén.
2021. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom javasolni, ha már így leírtad, hogy próbáld meg elkerülni és megszakítani vele a kapcsolatot.
2021. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké. Meg fogom kérni, hogy ne jöjjön többet be hozzám, mert nem szeretném. Ezt még sosem kértem. Köszi. Amúgy csak akkor nehéz, ha újra találkozunk, aztán ez lecseng, nem gondolok rá, ki van töltve az életem, harmónia van, nyugi van, nekem ez többet jelent. KÖszi
2021. jan. 21. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Ez csak pillanatnyi fellángolás.
2021. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erős köztetek a kémia. Ahogy mondani szokták. Ezért is nehéz a beszélgetés. Ha megtörténne az együttlét, oldottabban tudnátok beszélgetni. Viszont, szerintem nem éri meg. Nagy a lebukás veszélye.
2021. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam ez a szerelem jele. De koránt sem biztos, hogy kölcsönös. Teljesen mindegy, mit látsz bele, talán még fülig is vörösödhet, általában amikor az egyik fél ennyire oda van, a másik csak szexet akar.

Nekem is van ilyen. Nagyon messze el kell kerüljük egymást. Volt, amikor látni akart a munkahelyemen, de mondtam neki, inkább ne, ránk van írva, mindenki látná rajtunk. Nem lehetünk egy térben. De megoldjuk.

2021. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy ne jöjjön be hozzád ha nem muszáj, vagy kérd át magad másik helyre, amerre tuti nincs dolga...

Bár attól függ, hogy hol dolgoztok

2021. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha te sem szeretnéd, hogy menjen utánad azt el tudnád intézni. Azért, ezt te is tudod. Csak, neked is tetszik. Van ilyen😊.
2021. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!