Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Másnál is így megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Másnál is így megy ez, aki egyedülálló?

Figyelt kérdés

Mostanabán próbálom semlegesíteni magam kb. mindentől, ami romantikus. Ráadásként sokszor, ha a szexre gondolok valami folytán, még a kevéske jókedvem is elmegy. Nem is igazán tudnám meghatározni, mit érzek, szomorúságot talán, közönyt, meg elhatárolnám magam tőle gondolati síkon is. Pillanatokra magával ragad a vágy, akár személyek iránt is, de nem igazán mondanám ezt olyan igazinak. Már a gondolat sem izgat. Pedig korábban voltak ezzel ellentétes időszakaim, amikor kifejezetten a romantikát, a szerelmet, annak testiségben beteljesedő formáját kerestem mindenhol, ha már az én életemből hiányzik. Most viszont... mintha megcsömörlöttem volna. Szerintetek?


Mondjatok valami bíztatót! :D



2018. nov. 14. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedd el és majd jön magától!
2018. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez biztató -e. De téged olvasva azt mondhatom, hogy nem vagy egyedül! Én is hasonlóképpen érzek! Gondolom veled is az történt, hogy olyan szakításban volt részed, valami mélyen megváltoztatott ….
2018. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlót érzek én is:l
2018. nov. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!