Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális egy 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy 14 éves lány életében hogy még nem csókolózott és nem szereti ha a fiuk nézik mert egy kicsit "fél" attól h mi lessz ha leszólítják? és miért van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem baj :) hogy ilyen vagy :D ez aranyos
2010. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. És azért van mert még csak 14 éves. Komolyan, mit akar 14 évesen? Anális szexet? Simán várhat még 2-3 évet, hogy egyáltalán elkezdje ezeket a dolgokat.
2010. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Ilyen idős koromban én még a csattogós lepkét tologattam. Nem hogy a pasikon járt volna az eszem...

20/F :)

2010. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bár nekem lenne ilyen barátnőm.

eddig 3 volt, de az jóformán mind K.rva volt (sajnos az ilyeneket vonzom), b@sztak fűvel-fával.

Egy normális csaj, mint amilyen te vagy jobban értékelnék....de 8 évvel idősebb vagyok, mint te :-(


Maradj ilyen, hidd el ez tényleg természetes. Ez azt jelenti nem állsz készen egy kapcsolatra...ha lesz is valami sose engedd magad kihasználni.

2010. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is jólenne egy ilyen csaj:P
2010. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én 15 voltam, mikor először volt olyan kapcsolatom, hogy a barátomat a számba engedtem. Ez tök normális, bár a mai tizenévesek nagyrésze csatlakozott a "veszítsük el a szüzességet még az oviban" mozgalomhoz...

21L

2010. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké ... köszi mindenkinek :) szoval akkor nem baj :)
2010. aug. 17. 11:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Normális!én is ilyen vagyok.
2010. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

én 15\L és még én sem csókolóztam:)

szerintem ez nem ciki,az lenne ciki ha már ebben a korban elkezdenénk kú*rváskodni.Én azért nem csókolóztam még,mert nem találtam meg erre az alkalmas himneműt,és ne törődj azzal,ha a barátnőid már igen,majd neked is eljőn az időd,és akk lesz a legjobb és a legélvezetesebb[:

2012. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm 17 évesen kapta meg tőlem élete első szájra pusziját :) Imádom, hogy én vagyok az egyetlen :) és büszke vagyok rá, amiért meghagyta magát annak aki számara az igazi!
2014. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!