Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a fiúknál olyan jel ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a fiúknál olyan jel ami azt jelenti hogy tetszik neki egy lány?

Figyelt kérdés
úgy értem olyan amiket ők maguk se vesznek észre,mint pl a lányoknál a pirulás.
2011. nov. 2. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, szerinted pirulni csak a lányok tudnak? Akkor elmondom neked van olyan jel a fiúknál: pl. a pirulás. És azt is észre veszik magukon az emberek! :D
2011. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de neem csak ilyenek hnem azt is hallottam h a lábát afelé a csaj felé fordítja aki bejön neki meg ilyenek...és az lett vna a kérdés h vannak-e még ilyen jelek?
2011. nov. 2. 12:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Írd be a google-be, hogy testbeszéd, máris milliót kapsz.


VAGY


femina.hu > keresőbe tetszel jelek, kidob egy csomó pasikra vonatkozó dolgot

2011. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

"lábát afelé a csaj felé fordítja aki bejön neki"

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez kib@szott nagy xDDDDDDDDD


Tudod ha nekem tetszik 1 lány a fejemet fordítom felé xD

Majd te meg a lábamat fogod stírölni hogy feléd van-e, és ha nem akkor le vagyok ejtve xDDDDD

2011. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó...téged se az eszedért szeretnek...
2011. nov. 2. 12:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik 1 fiúnak 1 lány, és a srác normális akkor szemkontaktust felveszi vele mélyen a szemébe néz és rámosolyog, ha a lány viszonozta, vagy valamiféle jelet adott, hajdobálás, sűrű pislogás, hasonló mosoly, esetleg nem fordítja el a fejét, akkor a srác odamegy hozzá, és legrosszabb esetben is kinyög egy: "Helló, xy vagyok -ot"

Ha te lábakat akarsz nézni, vagy titkos jeleket keresgetni ,azért mert a srác akit kinéztél ("nem átlagos") mondjuk félénk(büdös életben nem megy oda hozzád), akkor úgyse fogja tudni azokat a jeleket melyeket te éppen most nézegetsz a neten! És 2 órán keresztül is nézheted a lábát akkor se feléd lesz, hanem úgy ahogy kényelmes!

2011. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el észre fogod venni, ha valakinek tetszel! Ez a lábfordítós dolog egy baromság... :D

A testbeszédet tanulmányozd, ha ennyire érdekel. De a szemkontaktus az érintés a legtutibb jel!

2011. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Áll a farka.
2011. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A láb fordítós nem baromság. Tanultam még 9.-be anno, nyelvtanból :D
2011. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"A láb fordítós nem baromság. Tanultam még 9.-be anno, nyelvtanból :D"


Tanultál meg volna írni nyelvtanórán, ilyen baromságok helyett!

Lábfordítós egybe írandó !

2011. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!