Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám finoman közölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám finoman közölni vele hogy nem akarok folytatást?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hete beszélgetek egy lánnyal neten, nem találkoztunk még, de szinte minden nap beszéltünk pár órát. Én viszont meggondoltam magam vele kapcsolatban (nem a kinézettel vagy személyiséggel van problémám, hanem más probléma merült fel), ezért szeretném valahogy közölni vele hogy nem akarom folytatni a beszélgetést? Hogyan lehet ezt megtenni hogy ne bántsam meg?
2021. jan. 24. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de úgy érzem, nem egymást keressük.
2021. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Nem éreztem rosszul magam veled, de nem alakul bennem a kötődés. Nem szeretnélek jobban megismerni, feltartani....
2021. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem amíg nem találkoztatok, egyáltalán nem komoly a dolog. Mi volt ami miatt kiábrándultál belőle? Ha segíteni szeretnél, akar el is mondhatod majd lezárod a beszélgetést. Őszinteség a legjobb.
2021. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha a más probléma egy másik lány, akkor gyorsan mondjad neki.
2021. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ábrándultam ki belőle, csak menet közben kiderült hogy elég nehezen tudnánk ezt a kapcsolatot összeegyeztetni (mindketten dolgozunk ha úgy jón k hétvégén is plusz ő még tanul is mellette, valamint 50+ km a távolság, nekem nincs kocsim sem szóval elég felejtős az ügy).
2021. jan. 24. 09:00
 6/11 A kérdező kommentje:
*jön ki
2021. jan. 24. 09:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél őszinte.
2021. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen bántva fogja magát érezni, ha nála már valami kezdett kialakulni, vagy komolyabban vette a beszélgetéseiteket, viszont akkor is azt tudom javasolni, mint az egyik előttem hozzászóló, hogy légy vele őszinte.
2021. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetes beszélgetés még annyira semmi, hogy ezt nyugodtan leírhatod neki. Nyíltan, őszintén.
2021. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a távolság a probléma, szerintem mond meg neki egyenesen, határozottan, de tisztelettel. Ahogy ide leírtad, neki is elküldheted.
2021. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!