Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy nagyon tetszett valaki de nem lettél belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka?
2021. jan. 24. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegesített a személyisége, nem tudtam volna hosszútávon vele lenni. Nem passzoltunk.
2021. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Éretlen volt, nem lehetett volna vele hosszú távon közös életet, családot tervezni.
2021. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha full közömbös felèm és hasonlók nálam csírájában oltanak ki mindent ha el is kezdett bemnem valami pislákolni.
2021. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem is kevésszer.

A tetszés egy szokványos és felületes érzés. Rengeteg lány tetszik, de ahhoz, hogy szerelmes legyek, az kell, hogy ne csak a felszín fogjon meg.

2021. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Külsőre tökéletes pasi volt, a teste, a szimmetrikus arca, egyszerűen nem volt rajta semmi hiba. Csak hiányzott belőle valami férfias erő. Az a fajta srác volt, akit a lánynak kell először kézen fogni. Én csak domináns férfiakba tudok beleszeretni, akik kellően határozottak. Lehet, hogy az évekkel megszerzi majd ezt a határozottságot, de én akkor csak egy nagyra nőtt gyereket láttam benne.
2021. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ezerszer. Nagy különbség van a tetszik és a szerelem között. Ha ezt nem tudod, érzed akkor nagy a baj nálad.
2021. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a tetszés csak a külső. Ezt tényleg ki kéne fejteni?
2021. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!