Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni senkibe? 26 éves vagyok, és sok randin vagyok túl. De valahogy senki sem fogott meg igazán. Nekem másnál lett volna esélyem, de nem tetszettek az illetők.

Figyelt kérdés

Nem vagyok leszbikus beállítottságú, a férfiak iránt érdeklődöm.

Viszont,hogy lehet az, hogy egyikben sem fog meg semmi?

Nem vagyok sem elhízott, adok is magamra.

Az én részemről lehet a baj, nem a férfiakéról.

Szeretek nagyon viccelni, humoros is vagyok, nem társaság középpontjában levő ember, de nem kerülök senkit.


2020. ápr. 8. 17:52
 1/8 anonim válasza:
65%

Mert a szerelem nem úgy működik hogy azt mondod magadnak hogy szerelmes leszel.


Majd talizol olyannal akibe beleszeretsz, várj türelmesen.

2020. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
amikor a cica pisázott
2020. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi nem késtél le még semmiről! Biztos pont azzal még nem futottál össze aki kívülről-belülröl szimpatikus! Az nem baj ha nem "minden" férfi szimpatikus! Csak ne legyél túl válogatós se!
2020. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
mert érzéketlen vagy...
2020. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el ez a jó! Nem az ami manapság megy, hogy mindenko ugrál egyik kapcsolatból a másikba és mindenkibe szerelmes... ugyan mar... majd fogsz találkozni olyannal aki megfog :)
2020. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 jól írta.

Ez nem döntés kérdése. Nem tudod rábeszélni magad racionális szempontok alapján.

Valószínűleg nincs szerencséd. Akinek nincs, annak akár egészen döbbenetes mennyiségű randija is lehet, mégsem találkozik azzal, aki úgy hat rá... Akinek van, annak pedig még randizgatnia sem feltétlenül kell, spontán, véletlen találkozik azzal, akivel "kell".

2020. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Dehogynem tudsz szerelmes lenni, most is az vagy :) Önmagad szereted. Sok insta fotó megvan? Napi poszt kikerült? Ugye...
2020. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Főleg hogy Instám sincs, nagyokos :DDDDD
2020. ápr. 8. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!