Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan amikor direkt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan amikor direkt nem akartok érzelmeket kialakítani egy másik ember iránt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen, elég sokszor van, mert tudom, hogy rossz vége lesz.
2021. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pl?
2021. jan. 24. 16:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem nagyon befolyásolható tudatosan. Nekem általában ha valaki iránt intenzív érzéseimet vannak, az ellen felesleges mrgprobalnom "védekezn", mert úgysem lehet kivédeni őket. Ha pedig kialakulnak annak általában jó oka szokott lenni, és én olyankor minden esetleges negatív tényezőről hajlamos vagyok megfeledkezni és nagyon belevonódok a dologba.
2021. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, mert az érzelmeimet nem tudom befolyásolni.

Ha meg ezt úgy mondják valakinek, ott valószínűleg nincsenek érzelmek, le akarják rázni a másikat. Ha lennének és pozitív az egész, nyilván vele akarnék lenni és nem megszabadulni tőle.

2021. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, például amikor valakivel kapcsolatban vagyok. Amúgy sem igazán hatna meg, de jobb tudatosan telibeszarni a másik nemet.
2021. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kivéve persze a páromat
2021. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert tudtam, hogy nem lennénk jó pár a lánnyal, pedig tetszett külsőre, csak teljesen más életstílus. Ezt persze meg is mondtam neki burkoltan, aztán jól lehülyézett, hogy így akarok csajozni (?🤷) ennél a szövegnél minden jobb, aztán letiltott. Végülis... Legalább rövidre lett zárva a dolog.
2021. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen van. Sajnos nem lehet parancsolni annyira az érzelmeknek, és en is most ilyenben vagyok. Van férjem, és vele akarok maradni. De van egy kis fellangolas egy kolléga iránt . De nem akarok vele jóba lenni mert félek, hogy csak szenvedés lenne,meg kínos helyzetek. Így inkább csak alig szólok hozzá, hogy ne legyen túl közvetlen velem.
2021. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van. Az érzelmeket nem lehet irányítani, de a lehetőségeiket lehet tudatosan korlátozni, hogy ne vehessék át az irányítást. Ez a legjobb, amit tehetek.
2021. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen, én. Úgy gondolom, hogy emberek-, kapcsolatok jönnek-mennek akkor meg minek? Semmi sem tartós.
2021. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!