Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a mostani korlátozások közt kapcsolatba lépni vele, közeledni felé, ha nem tudok vele találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, még pont a korlátozások előtt láttam kétszer is egy könyvtárban (ott dolgozik), nagyon tetszett első pillantásra is, de akkor randizgattam mással (amiből nem lett semmi végül) így nem foglalkoztatott különösebben. Még a nevét sem tudtam eddig, de most a hétvégén néztem a könyvtár közösségi oldalát és megtaláltam a csajt is. Nagyon tetszik, szívesen megismerném, elhívnám valahova randira. Tudom a mai világban bevett szokás megjelölni, írni neki, de mégis mit? Számára egy vadidegen vagyok, lehet vissza se jelölne mert nem is emlékszik, hogy voltam ott. Közös ismerős csak 2 olyan van akikkel köszönésen kívül sose beszéltem. A könyvtár nyitva sincs most kitudja meddig, hogy bemenjek, és ott beszélgetést kezdeményezzek. Hogy tudnék most nyitni, közeledni felé? Egyszerűen csak így teljesen idegenként jelöljem be és írjak rá, hátha reagál? Vagy mi ilyenkor szerintetek a legjobb megoldás?

2021. jan. 24. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért csak próbáld meg - mit veszíthetsz? Ha el is küld, legalább megkönnyebbülsz és továbblépsz - ez a "legrosszabb" ami történhet.


És ne írj mást, csak az igazságot - pontosabban annyit az igazságból amit még ildomos. Kezd egy könnyedebb beszélgetéssel, aztán ha jól megy, akkor úgyis alakulni fog, ha pedig nem - akkor sem vesztettél semmit.

2021. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelöld be, aztán kérdezd meg tőle privát üzenetben, hogy van-e náluk teraszos kölcsönzés. Ha azt mondja, hogy igen, kérdezd meg, hogyan kölcsönözhetnéd ki X könyvet és ha ad tanácsot, kérdezz rá, hogy ugye ő fogja átadni neked az ajtóban?


egy könyvtáros:)

2021. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!