Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon a 45 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a 45 körüli nők között miért olyan ritka a csinos és ápolt külsejű nő?

Figyelt kérdés

[link]


A képeken szereplő nő 47 éves. Mig a legtöbb nő akit láttok Budapesten lelakott, ápolatlan, elhízott. Nagyon de nagyon kevés az aki igy tud kinézni vagy ehhez hasonlóan 40 felett .



2021. jan. 24. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert az emberen nagyon meglátszik 20 év után 40-es korára hogy felnőttként addig hogyan élte az életét. Sport és mozgás hiánya, szemét zabálás, cigi, pia, drog, kialvatlanság. Ezek közül 1-2 is elég hogy valaki 40 éves korára tönkre vágja a kinézetét. Nem kell hozzá drogosnak vagy alkesznak lenni, elég ha csak szarul eszel és nem sportolsz, vagy éjszakázol amik azért a legtöbb emberre igazak, akármennyire is fáj az igazság.
2021. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
87%

Gondolom nem mind milliomos feleségek, így elsőre.


Az öregedés emellett természetes folyamat, megjegyzem.


Ahogy az 50es férfiak sem mind Dzsordsz Klúnik.

2021. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen kiégnek a férfiak mellett, meg a 2 pulya közt.
2021. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Angliaban a hetven eves nok is csinosak, jo segguek, jo a sminkjuk, be van love a hajuk. Most nem a 200 kilos segelybol elo also retegrol beszelek. Nem penz kerdese igazabol.
2021. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Dobó Kata, Marozsán Erika, Gryllus Dorka, Gregor Bernadett 45-50 közötti csinos nők.
2021. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Mert a magyaroknak alapvetoen alacsony az igényük ( én ezt szűrték le abból amiket kulfodon tapasztaltam és itt)

És igen a ferfiak sem panaszkodhatnak bár őszintén szólva azért én azt vettem észre hogy több férfi jár edzeni 35 fölött mint no, de gondolom azért is itthon meg mindig azt hiszik hogy csak a no tud gyereket nevelni így nekik kevesebb az “én” idejük meg hat jön a gyerek és észrevétlenül magukat is feladják sokan meg azt hiszik akkor kell elkezdeni odafigyelni amikor már “eg a ház” én 22 evesen kezdtem el odafigyelni nem csak az etkezesre hanem hogy az arcom megfelelően legyen apolva. Sokan viccelodtek vele de a ráncokat megelőzni kell nem akkor kenegetni amikor már ott van.

2021. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom gyerektelen és mindkettő szülője eleve vékony alkatú volt, szóval nagyon nem kellett megerőltetnie magát. Sokan jönnek Jolie - Aniston hasonlítgatással is, azért hét gyerekkel "kicsit" kevesebb idő jut magára az embernek és stresszesebb, mint egy kis csivavával együtt élni. Aki nem hiszi próbálja ki.
2021. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gyermekorvos es két gyerek anyukája
2021. jan. 25. 00:32
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ez a nő sosem hagyta el magát, azaz nem hízott meg, kezdetektől fogva odafigyelt magára, sportolt, egészségesen evett. Én csak most kezdtem el ezt az életmódot 40 körül, tehát nekem már csak tűzoltás lesz sajnos. De azt hiozzá kell tennem, hogy én falun nőttem fel, az anyám sosem hazsnáltkrémet, sosem sminkelt, szakmunkás volt mint apám, 6 éves voltam amikor a rendszerváltás volt. a sarki kisboltban sem volt max iylen magyar gyártmányú cuccok, de mint mondtam nem kaptam meg azokat az a alapokat, hogy kinézni miért fontos és mi kell hozzá. Míg férjhez nem mentem, csak a sima tusfürdő+sampon+körömvágás volt, de fiatal voltam, így is elkeltem. Ráadásul ott falun ha flancolt valaki, akkor az volt hogy "mit urizálsz", nem jó neked a szappan? Ha hazajött egy kövér rokonnő "De jól nézel ki, kikerekedtél, úgy bizony, egy asszonynak így kell kinéznie". Nem mondo hogy csak ez volt benne, de tény, sosem érdekelt a külsőm, falun amúgyis mindenki ugyanúgy nézett ki a korosztályomból, ugyanúgy öltözött. Felkerültem Pestre, azért kipróbáltam pár krémet, néha tornázgattam is konditeremben, de a hozzáállásom miatt ez nem volt rendszeres. 20 éve voltam 20 éves, akkor ha jól emlékszem a nagy nyugati krémmárkák még nem voltak a piacon, ez a bőröregedés elleni retinolos, hyluronsavas és egyéb krémek, amik tényleg egy csodák és tudományosan bizonyítottan megelőzik az öregedést, kb 8-10 éve vannak rendszeresen a polcokon. Az én lányomat már mágyhogy nevelem, már a 7 éves fiamnak is vettem labellot, testápolót, kézkrémet, saját kis kozmetikai tükrük van az asztalukon. De mint mondtam, valahogy nekem ez régen nem volt fontos, és szerintem sok más korombeli magyar nővel is így van, de persze mindig vannak és voltak kivételek, akik odafigyeltek erre, ők valahogy máshogy gondolkodtak erről, vagy más példát hoztak otthonról, vagy egyszerűen sokkal jobban érdekelték a pasik őket és hogy tetszenek, hogy hamarabb rájöttek arra, mennyire fontos törődni a külsővel. Szeritem a nyugati nők hamarabb bekerültek ebbena fogyazstói társadalomba, hamarabb rájöttek arra mennyire fontos a jó külső, minden jó cucc, ötlet, divat, krémek, külföldről származnak, ott előbb volt újdonság és az emberek fogékonyabbak voltak erre, mint a mi generációnk. És mivel pont mint ahogy mondod, a mai 45 éves nők sincsenek a toppon, ugyanezt a mintát adják át a mostani tiniknek, ezért van annyi elhízott, zsíros hajú tinédszer is manapság. Nagyon lassan kopik ki ez a hozzáállás.
2021. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
azt még hozzátennék, hogy a jó krémek nem olcsók. épp moöst olvastam dobó katáról egy magazinban, azt mondta arcára nem sajnál semilyen krémet és régóta szed kollagéntablettát is. Na most oké hogy csak 3000 ft egy kollagéntabletta, már én is szedek, de azért gondolom nem ez az első egy egyszerű, kisfizetésű átlag nőnek, hogy 300 ezerért kollagéntablettát vegyen, amiből kitellik egy csomag kenyér, egy tej, egy csomag virsli, néhány paprika meg a gyerekeknek egy-egy túrórudi.
2021. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!