Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ilyen keves csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ilyen keves csinos es szep no Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Tudom a ferfiak kozott is keves a jo alkatu egyen, es mas orszagokban sem jobb a helyzet, de magyarkent, es ferfikent ez zavar! Az eddigi elettarsaim mind kozepszeruek voltak unom mar, hogy nagy ritkan latni csak jo noket normalis ruhaban!

2016. júl. 15. 19:17
1 2 3 4 5
 1/50 Mumusan ***** válasza:
77%
Én lépten-nyomon bájos, csinos nőket látok. Nekem meg ez a fura.
2016. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 cukilányka 0.0 ***** válasza:
10%

A jobbak mind kimennek Németországba. :)


20L

2016. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
57%

Hány országban jártál? Én min 30ban. A magyar nök tudnak öltözködni, látnád a németeket, svájciakat. 3-4-5 évre vesznek ruhát.


Miért voltál valakivel akinszámodra csak középszerű? Keress olyat aki valóban bejön.

2016. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
67%
és te visszajöttél második?
2016. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem külsőre nagyon ott vannak a topon a magyar csajok, kár, hogy ennyiben ki is apad az értékkészletük.
2016. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
#3 konkretan nem akartam aggszuz maradni! ;) #2 idos vagyok( 30as ) amikor meg nem volt divat a kivandorlas a helyzet ugyanez volt #1 #2 #3 #4 Mas orszagban sem jobb a helyzet de magyarkent a sajatjaink gondja zavar a legjobban! Az hogy a nemet nok mennyire csunyak vagy szepek nem izgat! Mikor Ausztriaban jartam egy jo not sem lattam bar csak egy napot voltam lakott helyen tehat tul sok not nem lattam! Sok kulfoldi ismerosom van azok kozott is keves a jo no csehek lengyelek detto olyanok mint a mi noink atlagban dagik tomzsik eleg ferfiasan oltozkodnek akarcsak a magyar nok!
2016. júl. 15. 19:31
 7/50 A kérdező kommentje:
#5 olvasd el az elozot! Sok a jofej magyar no csak nem csinosak! ;) Az oltozkidesuk is borzalmas ferfias imadjak a nadragot sportzoknit meg a tobbi ferfi cuccot szerintem lassan bugyi helyett alsogatyat hordanakmajd! :D
2016. júl. 15. 19:34
 8/50 anonim ***** válasza:
29%
Akkor veled van a gondolom te nem találsz megfelelőt magadnak. Arra sem válaszolsz kb hány országban voltál.
2016. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem sok a szép lány itt, igaz nagyon sok az "egyencsaj". Egyéniség már kevés. És én sem találkoztam még olyan lánnyal, aki csinos is értelmes is, humoros is, egyedi is.. Beképzeltek is, magasak az elvárásaik, bár szerintem ez mindenhol így van. Aki meg nem ilyen az meg valóban sokszor ilyen kis szürkeegér, vagy elhízott..
2016. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
#8 kb 10 orszagban jartam finnek esztek lettek litvanok ukranok lengyelek csehek kb ugyanaz a szint mint a magyarok! Az ukranoknal kicsit tobb aki no letere noi ruhat hord! A szerbeknel kicsit tobb a jo no magasabbak vekonyabbak mint az elozoek nem annyira tomzsik mint az elobb felsoroltak! De a szerbeknel is van eleg sok aki olyan tomzsi magyaros kullemu! ( nem delvideki magyarokra kizarolag szerbekre gondolok itt) a keleti es nyugati szlavok meg a finn ugorok (esztek finnek) hasonloan csunyacskak mint a magyar lanyok nok.
2016. júl. 15. 19:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!