Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy arra vágyok, hogy vele legyek újra, vagy csak a szerelem és kapcsolat érzésére?

Figyelt kérdés

Exemmel mai napig jóba vagyok. Az utóbbi időszakban úgy érzem nagyon hiányzik, és bár együtt lennék vele újra. Nagyon mélyen szeretem, tisztelem, és olyan rég voltunk együtt, hogy már azt se tudom milyen együtt lenni vele, vagy milyen a szerelem.

Nem tudom a kapcsolati része hiányzik, a valakihez tartozás, közös programok, stb, vagy tényleg ő és a vele kapcsolatos dolgok.

Hogy tudnék erre rájönni?

És kíméljenek azok az emberek akik azzal jönnek ha már szakítottunk kár lenne újrakezdeni, mivel minden kapcsolat más..


2021. jan. 26. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem szervezz vele egy közös programot és majd kiderül, hogy pontosan mit érzel.
2021. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy jössz rá, ha megpróbálod vele újra.

Kezdtem újra az exemmel, 4 hónap mosolyszünet után.

Azt vettem észre, hogy sokkal kevésbé toleráltam a dolgait a visszatérése után. Szerettem, de túl sok volt a probléma, amik nem oldódtak meg. Így 3 hónap után ismét vége lett.

2021. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg együtt,ha mindketten akarjátok. Mennyit voltatok együtt?
2021. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 évig, de utána 2 évig beszélgettünk, tartottuk a kapcsolatot. Szüleim beleszóltak, leginkább ezért szakítottam vele, tudom gyengeség, de belefáradtam a szüleimmel való folytonos napi szintű vitákba. Sokszor próbált visszaszerezni, nemet mondtam szintén a szülők miatt, mert mit fognak szólni.

Neki most barátnője lett, amibe nem is fogok beleszólni, és megértem hogy belefáradt az értem való kűzdésbe, de mondta sokszor, hogy reméli egyszer visszafogadom még.

Csak rászeretnék jönni, hogy ő kell nekem, vagy maga a kapcsolatra vágyom mással.

2021. jan. 26. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja,hogy barátnője lett,rögtön kell vissza,a szülők ellenére is.

Nagy önzőség lenne a részedröl

Nem,nem őt szereted,hanem magadat

2021. febr. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!