Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen miatt nem tudhatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen miatt nem tudhatok egy férfival kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Biszexuális lány vagyok, de eddig "kapcsolatom"csak lánnyal volt. Pontosabban párkapcsolatban még nem voltam senkivel sem, de két három lány már megfordult az életemben akikkel volt valami alakulóban vagy tartott pár hónapig a dolog. Viszont férfival semmilyen konktaktba nem kerültem még. Szerintem nem is igazán érdeklem a férfiakat. Nem vagyok az a kimondottan nőis nő. Lány vagyok, látszik rajtam, sőt, senki se mondaná meg rólam,hogy biszex vagyok,nem öltözök férfiasan. Max sportosabban, de nem is tudom...valahogy a férfiakkal szemben sokkal bátortalanabb leszek és jobban izgulok,zavarba jövök stb. Tudom,hogy mindkét nem érdekel. Igazából a férfiak jobban foglalkoztattak mindig. Érzelmileg szerintem csak férfihoz tudnék kötődni. Lányokhoz nem, "csak szeretni" tudnám a másik felet, de mélyebb érzelmeket nem tudnék táplalni egy nő iránt. Szexuálisan is a férfiakat találom vonzóbbnak. De sajnos nem volt még kapcsolatom.


A szüleim,barátaim,ismerőseim senki nem tudja, hogy biszex vagyok,vagy hogy volt közöm bárkihez is.


Már nagyon sokat piszkálnak, hogy még sosem láttak pasival, egyedül öregszem meg,nem lesznek majd gyerekeim,családom,nem lesz férjem. Szűzként halok meg, miért vagyok tele gátlással,tök ciki vagyok és stb.

Kicsit zavar ez. Nem akarok senkit se bevonni a magánéletembe.


Szerintetek hogyan zárjam ki,hogy folyamatosan valaki piszkál engem,ugrat a hülyeségeivel, és a saját testvéreim is beszólnak, vagy teszik a megjegyzéseket mondjuk egy egy vita-veszekedés során. (nem témába vágó, de hát valamivel belekell rugni a másikba..)


Valamint a másik kérdésem,hogy ti mit gondoltok abból lehet hátrányom,hogy ennyi idősen semmi tapasztalatom nincsen igazából? Már vágyom egy kapcsolatra, meg érdekel a szex is egy férfival stb. De nem tudom mi lenne a későbbiekben. Ha az ismerkedés során ez kiderülne idővel persze.


L/20 (nem sokára 21 leszek..)


2018. jún. 28. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

A mérgező családból lépj ki. Költözz el és ilyesmik, ne foglalkozz velük.

Férfiakkal azért nem tudsz ismerkedni, mert nem hagysz a dolognak teret. Itt most majd kapsz egy csomó privátot.

Hátrányt nem fog jelenteni a tapasztalatlanságod, a férfiak többségét ez nem érdekli. A nőkre jellemző az a hozzáállás, hogy ebből problémát generálnak.

Mikor lesz a szülinapod?

2018. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
öltözz másként, ha ezt problémának látod. Változtass...
2018. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem állsz készen egy kapcsolatra, mert nem tisztázod le magadban, mire is vágysz valójában, akkor sajnos nem is kapod meg, ez a személyes tapasztalatom. Egyébként a tapasztalatlanság véleményem szerint nem hátrány (legalábbis ha én ismerkednék veled, nem tartanám annak, sok ember osztaná minden bizonnyal a véleményem). Amiért az első gondolatot írtam: jelenleg én is eléggé hadilábon állok magammal, a környezetemmel, úgy összglobál mindennel. Vágyom a társra, mégis jó egyedül, belső harcok dúlnak. Emiatt persze nem is kapom meg, amire vágyom, mivel bezárkózom, ergo nem is ismerkedek komolyabban. Hülye egy körforgás. Ha gondolod, kérdezz nyugodtan, akár kapcsolatról, férfi dolgokról is, van még némi tapasztalatom a csalódásban és kapcsolatokban is.


26F

2018. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már külön élek a szüleimtől. De tartom velük a kapcsolatot. (Telefonon,néha hazalátogatok) ennek ellenére szóbakerül.

De köszönöm a tanácsot.


Hát nagyon remélem,hogy nem lesz gond,hogy biszexuális vagyok és nincsen tapasztalatom,nem volt még kapcsolatom. Most csak férfiakkal ismerkedem vagyis vannak próbálkozásaim, de semmi komoly.


Másnak lehet sokára.......de novemberben lesz a születésnapom. És az számomra mindjárt itt van. Iszonyat milyen gyorsan repül az idő.

2018. jún. 28. 21:23
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további tanácsokat.


A stílusomat szeretem,nem igazán akarok ezen változtatni.


De kicsit nyitotabb akarok lenni. És ezt most úgy értem,hogy végre férfiakkal (is)ismerkedni,mert amúgy is mindig ők érdekeltek inkább, de valahogy eddig csak lányok voltak az életemben.


Nem tudom kit mennyire zavarna az,hogy biszex vagyok vagy hogy nincsen tapasztalatom.


Egyrészt volt olyan lány aki (meglepő módon jóval később) elutasított, mert neki nincsen kedve azon aggódni,hogy mikor vetek szemet egy másik nőre vagy férfira.


Másrészt olyan is volt (nem olyan rég) hogy egy srác a tapasztalatlanságom miatt nem akart velem beszélgetni tovább, aztán hozzátette,hogy nem is bízna bennem soha, és ezt ne vegyem zokon.

2018. jún. 28. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem kell ez miatt aggódnod. Mármint hogy ha szerelmes leszel egy férfiba akkor nem hiszem hogy egyáltalán félre is akarnál lépni. Mármint igen ott van az hogy neked több a "választék" mert mindkét nemhez vonzódsz de ez szerintem nem egyenlő azzal hogy félre is szeretnél lépni...

Én nekem férfiként is nehéz az ismerkedés mert nem az hogy válogatós vagyok csak olyan ritka a környékemen az olyan lány/nő akivel meglenne a közös hangnem.

2018. jún. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

Én pl egyáltalán nem tartanám hátránynak, nem zavarna meg semmi ilyesmi, hogy biszex vagy. Még nyílt kapcsolatot is el tudnék képzelni, ha a komoly nem lenne elég a biszexualitás miatt.


22F

2018. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!