Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szó nélkül szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szó nélkül szakított velem, (ghosting azaz lelépett, nem reagált semmire sem, én sem irogattam rá ezek után) mégis ezt teszi?

Figyelt kérdés
Szóba sem áll velem, az okát nem tudom, de már nem is érdekel. A közösségi oldalon viszont mindenem lájkolja. Ha annyira levegőnek nézett (hangsúlyozom mindenféle előjel nélkül) akkor ezt miért teszi, hiszen komminukáció szempontjából teljesen ignorált. Én ezt elfogadtam, mert mást az ember úgysem tehet. Erre meg lájkolgat. Na ezt minek?
2021. jan. 27. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert degeneralt.
2021. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld a fenébe
2021. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
figyelemfelhívás, nehogy elfelejtsd őt. hamarosan keresni is fog. előzd meg és tiltsd le.
2021. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én egy szót nem szólok hozzá. Eleinte érdeklődtem hogy mi ez az egész ez a hirtelen eltünés, érdektelenség, de már engem sem érdekel, nem is kerestem. Ezt a lájkolást viszont nem értem de igen, ebből tiltás lesz azt hiszem.
2021. jan. 27. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tiltottad és törölted.:) Ajánlom tedd meg, főleg ezek után, hogy emberszámba sem vett.
2021. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az lesz, mert ezt már betegesnek tartom. Engem nem zavart hogy az ismerőseim közt van, ne szóljon hozzám nem érdekel, de azt hogy ennek ellenére lájkol, abnormálisnak tartom.
2021. jan. 27. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!