Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a fiú, akivel kavartok ezzel állna elő?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel másfél hónapja beszélgetünk, már-már kavarásnak mondanám. Nem találkoztunk még, mert 300 km-re lakunk egymástól, hétvégén megyek fel az ő városába és találkozunk. Minden nap beszélünk messengeren, telefonon is hetente és nagyon megkedveltem, más fiúkat elutasítottam miatta.

Bevallotta, hogy 3 hete és tegnap felment hozzá 1-1 lány és lefeküdtek, ott is aludtak, de semmi több nincs köztük. Nem vagyunk együtt, semmi közöm ahhoz, hogy mit csinál, de nekem mégis kicsit rosszul esik. Megkérdeztem, hogy fordított helyzetben ő mit reagált volna, azt mondta, hogy már nem is beszélne velem, mert féltékeny lenne. Közben pedig állítja, hogy csak velem beszél és rám vár (de persze tudom, hogy beszél másokkal is).


Ti mennyire tudnátok egy ilyen fiút komolyan venni? Ha ő fordított esetben nem beszélne velem, akkor miért csinálja? Nektek is rosszul esett volna, vagy csak én veszem ilyen érzékenyen ezt?


22L és 23F



2021. jan. 27. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Te tényleg ennyire rongy vagy, hogy még foglalkozol vele?
2021. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
75%
Legalàbb kussolt volna, míg meg nem dug....😔🤔🤫
2021. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
De buta vagy kerdezo xd
2021. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudnám komolyan venni, maximum ivócimbinek és biovibrátornak kéne a pasi.
2021. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.... elárulom, másokkal is azt csinálja, mint veled. aki megáll neki, azt megfekteti.
2021. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A srác egy vicc, ráadásul 300km-re van, el se indulnék hozzá, legfeljebb ha 50km-es körzetben nincs aki lefektessen.
2021. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem kavarás? Hát az még mindig semmi. Hagyd a fenébe, amúgy sincs sok értelme a távkapcsolatoknak. Vagy ő így vár rád? Mi lenne ha nem várna?
2021. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából én is hasonlóan gondolom, mint ti, de kellett a megerősítés. Azt mondta, hogy neki ez kell ahhoz, hogy kiélje magát és akár komoly kapcsolatba kezdhessen (novemberben szakítottak az exével), de kezdem nevetségesnek érezni ezt az egészet.

Mindenkinek ment a zöld☺️

2021. jan. 27. 18:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kavartok ha nem is találkoztatok? Amúgy képtelen lenne hű lenni.
2021. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Téged is csak megakar húzni, de amúgy ha össze is jönnétek, folyamatosan csalna, az fix. Igazából lehet azért is mondta el, mert lehet akar egy fix csajt aki elfogadja és mellette lehet kalandozni.
2021. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!