Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak? Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Mit szólnátok, ha szerelmet vállalana a szeretőtök?

Figyelt kérdés
Vagy akivel szexkapcsolatban vagytok.. Vagy úgy alapból, ha egy nő elmondanád az érzéseit. Nem nyálas és kovetelozo formában, csak finoman tudtodra adná, hogy többet érez és kicsit többet szeretne, mint csak szex, pl több időt.
2020. nov. 18. 22:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
12%
hát ez sokmindentől függ, 2 különböző szeretővel példa, az egyik bevallotta, énmeg azonnal 3 méter távolság, másik is bevallotta, 2 évig együttvoltunk.
2020. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
És mitől függött a végkifejlet? Voltak érzéseid vagy csak úgy láttad működhet a dolog!? :)
2020. nov. 18. 23:03
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
az előbbi tökéletesen alkalmatlan volt kapcsolatra, az utóbbi meg megmutatta, hogy alkalmas, hiába korábban mással nem ment neki.
2020. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem zavart, hogy nő vall neked be ilyesmit? Állítólag nő ne tegyen ilyet.. Mert kiábrándulnak tőle a férfiak. :/

Köszönöm a válaszaid!:-)

2020. nov. 18. 23:18
 5/29 anonim ***** válasza:
25%

miért zavart vna? nagyra értékeltem, hogy mert beszélni az érzéseiről, végkifejlettől függetlenül. jó mondjuk ehhez kell az is, hogy nem vagyok az "egyszerűbb" felfogású. nyugodtan tegyen ilyet bármelyik nő, a partnert minősiti a reakciója.

nagyon szivesen egyébként, ha van még kérdésed irhatsz privit is, itt már megbeszéltük ami másoknak is hasznos lehet.

2020. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nőként az ilyenről sajnos az a tapasztalatom, hogy megaláznak és dobnak ezután vagy pedig közlik, hogy ők szóltak előre, hogy ez csak egy szexkapcsolat, és dughatunk tovább is, de ne várja tőlük többet.


Nekem személy szerint ez a 2 esetem volt a szexkapcsolatokkal 2 különböző pasival. Nagyon megviselt sajnos érzelmileg mindkettő.


Azóta nem megyek bele ilyesmibe, rájöttem, hogy nekem nem megy az érzelemmentes szex.

2020. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Jól esne. Átértékelném az egészet
2020. nov. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, át gondolom.. Nem hiszem h be vallom mit érzek. Maximum, hogy töltsünk több időt együtt, mert megismerném jobban, abból úgyis látom h állnak nagyjából a dolgok nála.
2020. nov. 19. 08:15
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Van felesége vagy másik csaja a pasinak akinek a szeretője vagy?
2020. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nincs
2020. nov. 19. 10:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!