Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vad pasi (18) soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vad pasi (18) soha nem lesz romantikus? Nekem a barátom nagyon vad, kevés előjáték, orál nincs.

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy szeretnéd.
2010. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem , nem akarlak kiábrándítani , de ezek a srácok nem nagyon változnak egyik napról a másikra , csak tapasztalatok után , ha úgy vesszük akor lehet hogy utánad kicsit romantikusabb lesz de utána sem fogja túlzásba vinni.


Egy romantikus 19 evés srác.

2010. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te se csinálj neki semmit, csak tedd szét a lábad! Nem fog sok idő eltelni és reklamálni fog. Akkor add elő hogy, mit is szeretnél ezekért cserébe.. :)) 23L
2010. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"hejj én nem dugni akarok hanem szeretkezni" valami ilyent ha már ilyennek érzem őt is
2010. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Kutyából nem lesz szalonna...
2010. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem attól lesz valaki romantikus, hogy sok az előjáték, ahogy attól sem lesz vad, hogy kevés az előjáték. Az én barátom például az ágyban nagyon vad, mégis minőségi és mennyiségben is megfelelő előjáték van mindig. Mond meg a barátodnak, hogy neked ez így nem megfelelő, ha szeret, akkor igenis szakítson időt a te beizzításodra is. Ha meg nem ért a szép szóból, akkor fel is út le is út. Nem egy játékszer vagy, akin kiélheti a vágyait, hanem a barátnője, akivel együtt kell kiélnie a vágyait, úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen.
2010. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek vagy vele? Mert cuki?
2010. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!