Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van alkalmi partnere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van alkalmi partnere az hogy kezeli ezt?

Figyelt kérdés

Adott egy srác,először teljesen normálisnak tűnt,kicsit úgy látszott,mintha komoly kapcsolatot keresne,de ma kibújt a szög a zsákból.

Csak úgy egy ilyenbe bele lendülni?

Mi az előnye és mi a hátránya?

Már ha egyáltalán ennek van.

És mi szükséges két fél közt?

A bizalom a vonzodason kívül?



2021. jan. 27. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem ilyet akartál élből, ne menj bele. Amúgy, bizalomról se nagyon beszéljünk, ha már az elején nem volt egyenes.
2021. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van/lesz alkalmi kapcsolatom. Nekem annyi teljesen elég hogy nem akarok az életéhez csatlakozni, vagy főzni rà, meg hasonlók. Az a komolytalan "gyerekszerelem"csak amit akarok vele felelősség nélkül.
2021. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*nekem hátránya hogy nem tudom meddig tart mikor gondol egyet a másik..
2021. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

#3: És ez alól miben különbözik a komoly kapcsolat? Mert magadhoz láncolhatod gyerekkel, közös lakással, hitellel, de abban nem lesz köszönet azt úgy hidd el nekem.


Tudod, van az a mondás, hogy akkor lesz igazán a tiéd, ha nem akarod birtokolni.


Meg nem tudom ki hogy van vele, nekem jobban fényezi az egómat, hogy bárkivel szexelhetne, de velem jár össze, mintha valami elcseszett, társadalom által ráerőltetett feltétel nélküli hűség-fogadalomban hinne.


Hol a jobb a munkamorál? A versenyszféra azon részein, ahol nincs alapbér, csak jutalék, viszont a határ a csillagos ég, vagy a közszférában, ahol nem csak fix fizetés van, de évről-évre növekvő bérek, felmondási idő meg nyugdíjvárás, hogy már x év után mindenki húzza a belét, gyűlöl bejárni is, de azért tépkedi a nyugdíjas évekig hátralevő napokat?


Na ez a különbség a házasság és a szexkapcsolat között. Nincs semmi baj azzal, ha valaki ezt akarja, de akkor vallja be frankón az őszintét, ne kerteljen és ne bújjon közhelyes fogalmak mögé, hogy ő az a kényelmes típus, aki az elért célt úgy akarja megtartani, hogy foggal-körömmel védi az elbitorlóktól, mint egy vagyontárgyat, nem pedig úgy, mint egy elért teljesítményt, tudást, képességet, amit folyamatosan meg kell őrizni. Ahogy a sportoló az aranyérmet (ahol a serleg csak szimbolikus, felesleges ellopni, hiszen eszmei értéke van), a professzor a doktoriját és így tovább.


És akkor kérdezem: Melyik a felszínesebb VALÓJÁBAN és melyik mögött húzódik beteges birtoklásvágy? Birtokolni tárgyakat birtoklunk, nem emberi lényeket.


És lehet itt mentegetőzni, mint a farkas a kismalacnak, hogy csak a lábamat hadd tegyem be az ajtón, hogy "Én nem akarok közös hitelt meg közös gyereket" de mindig van a végén egy "de" meg egy "csak"... Valamit akarsz... Elengedni magad, felszedni plusz 20 kilót, sörhasat növeszteni vagy bármiben is az érdekedet, akaratodat a másikkal szemben érvényesíteni.


Ugyanis az a szép a szabadságban, hogy ha mindkét fél szabadon dönthet arról, hogy a másikkal van, akkor az szabad döntésből született. Ha gravitációs mezőt hozol létre, akkor annak az irányába fognak esni a tárgyak... és az emberek is, mert a legtöbben a kisebb ellenállás irányába törekszünk.


Lehet engem utálni meg lepontozni, de az igazamat az összes olyan "párkapcsolat" bizonyítja, ahol akár megcsalás van, akár hosszú ideje szexmentesség vagy egy vécédeszkán vérremenő viták folynak, vagy bármilyen más folyamatos sumákolás a háttérben.

2021. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!