Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! El tudnátok fogadni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! El tudnátok fogadni egy ilyen lánynak a múltját? Kifejtés lenn.

Figyelt kérdés

15 éves korom óta annyi partnerem volt, hogy már szó szerint a két kezemen sem tudnám megszámolni. (Aki azt gondolja, hogy kamuzok, az ne is olvasson tovább.) Kilencedikes korom óta ismerkedek Tinderen, Chat.hu-n, kezido.hu-n, és sok más hasonló oldalakon, ahol alkalmi szexpartnereket lehet találni viszonylag hamar. Egy megyeszékhely belvárosában élek, elég sűrűn lakott, volt kikkel ismerkednem bőven. Nem tartom annyira számon, de kb. 10-13 egyéjszakás kalandom volt, ebből kb.9-10-et én terveztem egyéjszakásnak, volt további 10-12 fiú, akikkel amolyan szexbarátságot tartottam fenn (nem egyszerre, egy alkalommal csak egy fiúval voltam). Aztán később csináltam olyat is, hogy több fiúval tartottam a kapcsolatot, egyikkel se voltam párkapcsolatban, de időszakosan váltogattam, hogy melyik héten melyikkel akarok lefeküdni. 3-4 tudott egymásról, a többit mondhatni elszigetelten kezeltem. A legtöbbször úgy zajlottak az ilyen ismerkedések, hogy délután elmentünk kajálni, sétálni a városban, majd csókolóztunk, majd felmentünk a fiúhoz és a lényegre tértünk elég hamar. Egyetlen olyan volt, hogy egy nap két fiúval voltam egymás után, reggel beszélgettem és sétáltam az egyikkel, délelőtt lefeküdtünk, aztán aznap délutánra is összejött egy másik fiú (azt hiszem Tinderről lehetett), vele is elmentünk sétálni és beszélgetni, majd este szexeltünk. Aztán volt további 20-22, azokkal is ilyen alkalmi szexek voltak. A legtöbb használt gumit, a "rutinosabb" fiúk gumi nélkül tették be és amikor érezték hogy közeleg, befejeztem neki kézzel, szájjal, vagy valamelyik testrészemre élvezett. Akiket orálisan is kielégítettem (kb. 3/4-ük), azoknak kivétel nélkül mindig lenyeltem. Szóval minden előfordult a legtöbb fiúval, ami egy fiú és egy lány közt előfordulhat az ágyban.

A legfiatalabb fiú 16 év körül lehetett (15,5 éves voltam akkor), a legidősebb 33 (17-et töltöttem azon a héten).

Most megismertem egy fiút, rákérdezett a szüzességemre, mondtam már nem vagyok szűz. Arra is finoman rákérdezett az ismerkedésnél, hogy hogyan vesztettem el, mondtam neki hogy 15,5 évesen egy egyéjszakásban. Kérdezte, hogy bánom-e, mondtam, hogy nem bánom, nagyon figyelmes volt az a partnerem, nincs kellemetlen élményem. Aztán lassan célozgatott rá, hogy kissé fenntartásai vannak velem kapcsolatban, végül kiszakadt belőle a "fő" kérdés, hogy hány fiú járt már bennem. Elmondtam hogy nem számoltam sosem, kb. 50 körüli lehet a szám, de ezt az időszakomat, amikor futókalandokat kerestem, már lezártam és szeretnék párt és hosszú távra tervezni. Ő valahogy nem hitte el, hogy megkomolyodtam, most azt írta facen, hogy nem tud velem komolyat elképzelni, bár még beszélgetünk.

Idén leszek 26 éves, még egy évem van hátra az egyetemen és szeretnék egy normális párt magamnak, aki elfogad a legteljesebb mértékben a múltbéli dolgaimmal, úgy, ahogy vagyok.


Hogyan győzhetném meg ezt a fiút, hogy ki tudjak alakítani vele egy rendes párkapcsolatot?

És általában elfogadnátok, ha egy lánynak korábban sok fiúval volt dolga? Ha nem, miért nem?

25/L



2019. ápr. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/155 anonim ***** válasza:
90%
Nem olvastam végig, mert nekem ennyi elég. Határozott nem.
2019. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/155 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, de én sem tudnálak komolyan venni.

Na meg addig le sem feküdnék veled, amíg nem hozol orvosi papírt az egészségedről.

Azért kissé bűzlik a kérdés, de én már nem csodálkozom semmin.

2019. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/155 anonim ***** válasza:
90%
Hát...ez nagyon érdekes... Mármint hogyha én is szexpartnerre vágynék akkor tetszene a dolog meg tetszene egy ilyen nő de nem ilyenre vágyom. A múlt az a múlt... Tagadni nem lehet egyértelműen. Ez nehéz helyzet... vagyis ha ilyen helyzetbe kerülnék egy lánnyal és egyébként nagyon tetszene,passzolnánk belsőleg,külsőleg is nagyon vonzana akkor nem érdekelne a múltja, meg hogy ha látnám rajta a szándékot hogy komolyan gondolja a kapcsolatot. 21/F
2019. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/155 anonim ***** válasza:
92%

Fogsz találni magadnak párt nyugalom. Ha ennyi szexkapcsolatod volt, azért csak nem vagy annyira ronda.

De annak az esélye, hogy olyat találsz aki viszont szeret(tehát LÁV nagy betűvel), annak esélye kicsi ha ezeket elmeséled.

Én kiábrándulnék, ne haragudj de őszinte vagyok.

De félre se érts nem ítéllek el téged, éltél és élvezted.

2019. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/155 anonim válasza:
98%
Ez szinte már olyan, mint a Queer as folk, csak valami hetero lány változatban.
2019. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/155 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a fiút nem fogod meggyőzni sehogy szerintem. És sajnos igaza van. Nem ítélkezésből írom ezt. De Te saját magad elhiszed, hogy ennyi volt és soha többé ilyet? Engem nem szokott érdekelni a párom múltja mert az nekem is van. Bizonyos kor felett mindenkinek. De amit Te csináltál az annyira meggondolatlan, felelőtlen csak a pillanatnyi vágy kiélése abszolút gátlástalanul hogy nem hinném el, hogy a jövőben már nem fordulhat elő, hogy valaki mondjuk megtetszik. Annak meg látjuk, hogy minden esetben mi lett a vége. És nem konkrétan a számokról van szó mennyi volt, hanem az úgymond stílussal ahogy ezek jöttek, mentek.

Ha nekem ezt így elmondanád én sem bíznék benned.

Máskor ne mondj el mindent ha valakivel komolyan akarsz ismerkedni.

2019. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/155 anonim ***** válasza:
77%

Azt javasolnám,hogy olyannal ismerkedj akiknél esély nincs arra,hogy a múltadat valaki által megismerje (mert gondolom sokan tudták hogy élsz), Te pedig ne legyél annyira őszinte.


Még ha Hozzád hasonló előéletű pasival hoz össze a sors Ő se fogadja ezt el, vagy ha mégis, bármikor oda fogja Neked vágni ha már ránézel valakire, és sosem fog igazán megbízni Benned.

2019. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/155 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha fiú lennék, csakazértse érdekelne a sok hülye véleménye, miszerint nekik lehet, a lányoknak nem. Viszont ha azt nézem kibe tudnék beleszeretni, olyan pasiba kb nem tudtam volna akinek 20 fölötti csajjal volt dolga, kivéve ha nem volt igazán tartós párkapcsolata, házassága, és így összejött akár a félévesekből is sok 30 éves korára. De ha a pasinak sok volt, ez pont azért undorít, mert ő azt gondolja neki lehet, és ő ettől mekkora nagy szám. És ez a tulajdonság taszító, kizáró ok.
2019. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/155 anonim ***** válasza:
95%

Az megvan, hogy a natúrban dugástól nem csak terhességet lehet összeszedni?


Veled az a legnagyobb gond, hogy nehezen hihető, hogy ellennél évekig egy pasival, és dugnál össze-vissza minden szembejövővel.

2019. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/155 anonim ***** válasza:
72%

Én nagyon nem fogadnám el. Szerintem undorító és ezeregy dolog miatt undorító.


Undorító az elvek miatt.


25 éves vagy, még most is azt írod, hogy 25/L, ez eleve beszédes kicsit, de lényeg, hogy már 20 éves korod előtt is jó pár férfival voltál, ergo gyerekként mást sem csináltál, csak dugtál. Ez eleve undorító szerintem.


Másfelől nincs tartásod. Igazából ezt rühellem a mai emberekben. Élvezetért bármit. Kit érdekel kivel, hogy, mikor, a lényeg, hogy a szex élvezetes és miért ne élvezném az életet, fiatal vagyok, had éljem ki magam, meg a többi bullshit hedonista mantra és kifogás arra, hogy annyi önerőd nincs, hogy 2 napig ne dugasd meg magad valami idegennel. Egy ilyen akaraterővel megáldott ember mit ér az életben? Ha a gyereked lesz, és sír, mi közben épp szexelsz valakivel, akkor is majd kit érdekel? A szex élvezetes, a síró gyerekhez kimenni fáradságos.


A harmadik pedig, a teljes önkritikátlanság. A hozzád hasonlókkal az a legfőbb probléma, hogy egyáltalán nem érzik, hogy ez így nem oké. Szerintük semmi probléma nincs azzal, ha a középpontban a szex áll, ezt had fordítsam le, egy férfi beleteszi a puncidba a farkát, neked/nektek ez áll a középpontban és ez így rendben van. Állandóan azzal kifogásoltok, hogy tapasztalat. Hova ez a fene sok tapasztalat? Én két emberrel feküdtem le életemben, de ha úgy alakult volna eggyel is beérem, ha az olyan. A szex nem rakétatudomány, sosem értettem miért olyan hú de nagy dolog. Nem nehéz jól szexelni, nem nehéz újítani, lehet a hozzád hasonló dilettánsok úgy érzik, hogy ez már valami emelt fizika szintű tudás, amit bármi áron bővíteni kell, de nem. A mennyiséget is lehet egy emberrel orvosolni. A lényeg, hogy az égvilágon semmi indok nincs erre a mennyiségre. Fogyasztasz, a fogyasztói társadalom mintapéldánya vagy, aki számára az emberek is már csak tárgyak, játékok a legfőbb dologhoz az életedben, a szexuális vágyad kielégítése érdekében.


Arról nem is beszélve, hogy mennyire elfog a hányinger, mikor belegondolok, hogy ezen sok ismeretlen ember, ki tudja milyen koszos f*rka járt a tested legintimebb részébe, amit "szeretetteljesen" felajánlasz nekem, amit egyébként előtte is ugyanúgy felajánlottál akárkinek, undorító.


Mintha a nőnek, aki tetszik, úgy vinnék egy csomag bombont, hogy minden csokiba beleharapott volna egy idegen, és elvárnám, hogy ennek örüljön, fogadja el (mert miért is tanúsítanék önkritikát) és jó ízzel egye meg. S kikérném magamnak, ha megszól, mert mi az, hogy ő nem fogad el engem ilyennek, hisz én istenség vagyok.


A legutóbbi nélkül is halovány esélyt látnék rá, hogy adnék lehetőséget, de ez utóbbi hiányában teljesen kizárt. Remélem nem sikerül meggyőznöd, jobban jár nélküled.

2019. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!