Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent amit a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent amit a párom mondott?

Figyelt kérdés

Amikor a pasimat megkerdeztem hany nővel feküdt le eddig, mondott egy számot, de azt is, hogy "más volt többel is". Ergo, mást a szexen kívül (gondolom én) még ezen a számon felül is csinált...


Ezt nem tudom hogy értsem :D

Nem akarnám ezzel tovább faggatni, a nagy számot hallva azt is bánom h rákérdeztem, csak nem igazán áll össze kép.


Én egyből arra gondoltam, hogy lefeküdt x lánnyal, de azon felül még lesz*pták páran, vagy csókolózott mással. Mást nem igazán jelenthet ez sztem,bár azt se tudom elkepzelni, hogy ha van petting, miért nem mennek tovább :D a csók meg abszolút nem nagy dolog, abbol lehet az embernek több tíz is.


Mire gondolhatott, hogy "mást" csinált több emberrel is.


Normális válaszokat légyszi...



2020. nov. 18. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tedd túl magad, vagy kérdezd meg őt. Mi honnan a rákból tudjuk, hogy ő mire gondolt?
2020. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nna, tipikus példája annak, hogy miért nem szabad ilyet kérdezni.
2020. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem úgy értette, hogy más férfi szexelt több nővel is?
2020. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Áruld már el, ez miért fontos? Minek kell ezt tovább boncolgatni?
2020. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3: nem , mert először enis így értettem,de kijavitott, hogy nem, hanem neki volt egyéb több nővel is.
2020. nov. 18. 14:10
 6/13 A kérdező kommentje:
A kérdés pedig arra értendő, hogy mások szerint mégis milyen más tevékenységet lehet csinálni szexen kívül?! Úgy gondoltam, hátha más okosabb mint én, de nem.
2020. nov. 18. 14:11
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, és csak azért érdekel engem, mert mondta, hogy egyik lánynál sem húzott gumit, és nagyrésze alkalmi jellegű volt,így azért szeretném tudni, hogy ha még le is sz*ptám páran azon felül amiről én tudok. De persze erre legjobb mód a szűrés!
2020. nov. 18. 14:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba kérdések helyett inkább negatív STD tesztet kérjél ha ilyen pasid van.
2020. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a szopást jelenti.

A csókot a pasik nem hiszem hogy számon tartják.

2020. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Már mindegy.
2020. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!