Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki vagy csak kepzelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak kepzelem?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy srac aki tetszik nekem. Amikor idekerult (ugy 1 eve) jol elvoltunk egymassal, de kulonosebben nem ereztem iranta vonzalmat. Viszont ez az elmult par honapban megvaltozott (otletem sincs miert, igaz tobbet dolgozunk egy muszakban az utobbi idoben). A lenyeg az hogy ugy erzem nem vagyok kozombos neki en sem,de nem akarom hogy vegul csak en magyarazam bele az egeszbe azert mert az erzeseim megvaltoztak. Ezekbol szerintetek tetszem neki?


-Amikor talalkozunk/egyutt vagyunk ugy erzem mintha energikusabb lenne, Mintha be lenne zsongva.


-Emlitette hogy menjunk uljunk be valahova (termeszetesen ha lehet a virus miatt)


-rakerdezett arra hogy van-e baratom vagy baratnom (de ez csak olyan szituacioba volt hogy teljesen random, nem vezetett sehova es nem is lett tobbet beszed tema)


-sokszor talalkozik a szemunk de kulonosebben nincs szemezes, csak gyakran erzem hogy engem nez..ilyenkor ra nezek es ennyi.. mindenki megy a sajat dolgara par pillanat utan.


- neha amikor beszelgetunk van olyan par pillanatnyi csond (de ez nem olyan kellemetlen, csak az az erzes van meg amikor tudod hogy mondani szeretne valamit a masik de megsem mond semmit)


Nem tudom eldonteni hogy ez csak azert van mert kedvel (baratilag) vagy mert en is bejovok neki. + van koztunk egy kis korkulonbseg (szerintem nem olyan sok), de ez is az egyik ok ami engem elbizonytalanit, mivel en fiatalabb vagyok es nem tudom hogy ez most tenyleg csak barati kozeledes vagy sem.



2021. jan. 27. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Képzeled.
2021. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha el tudtok majd menni valahová kettesben, menj el vele, aztán ha többet szeretne, az valószínűleg úgyis kiderül.
2021. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!