Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ha a legjobb (lány) barátom lefekszik valakivel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bele szerelmes de mégis zavar ha más férfival lefekszik. Miert lehet ez?

2021. jan. 28. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem veled
2021. jan. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten igen is vonzódsz hozzá,lehetséges hogy ezt nem akarod be ismerni saját magadnakami nem egészséges szerintem.
2021. jan. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%
Mindig is szeretni fogod őt. Tapasztalat.
2021. jan. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Sima irigység, nem szereted, de azért szúrnád.
2021. jan. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Te szereted, de ő csak barátként kezel téged.
2021. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Beszélnek itt feketén-fehéren. Nem ilyen egyszerű ez a dolog előttem szólók. A legjobb barátod ha ellenkező nemű, ha nem, mindig fogsz féltékenységet érezni iránta, ha mással van. Ebben a szituációban is inkább félted, de ez egészséges egy bizonyos szintig. Nyilván, ha a barátod, akkor nagyon szereted. Egy erős kötelék, ami viszont pont azért van, mert barátok vagytok és nem párkapcsolatban teszitek esetlegesen tönkre egymást.
2021. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert elfogult feléd.
2021. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Eleve azért barátkozol vele, mert tetszik neked.
2021. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6!


Ez hülyeség! Van olyan lány barátom, akivel sosem jönnék össze, kettesben is szerveztünk programokat (a párjaink tudtával), tehát töltöttünk együtt időt, nem felszínes volt a barátságunk. Sosem zavart, hogy mással fekszik le, mert nem pályáztam rá.

Volt olyan, akinél zavart, de vele össze is jöttem később.

2021. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked kell vele lefeküdnöd.
2021. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!