Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés

/Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi,mivel a nők ugyan úgy nem értik a férfiakat,mint fordítva./


A volt barátommal 5 évig voltam együtt,5 éve szakítottunk.

Azóta is tartjuk a kapcsolatot,alap témákról és elég extrém témákról is beszélünk.

Persze titokban,mert azóta már a 3. komoly kapcsolataban van benne.Minden kapcsolata alatt volt,hogy összefutottunk,de a 5 év alatt kb.6-szor.

(Mielött jönnének a kommentek,hogy felrerakott tartaléknak,megjegyezném,hogy érdekes módon a kapcsolatai között nem találkoztunk.)

Én egyrészről azért vagyok benne ebben a dologban,mert most nincs komoly kapcsolatom,tehát miért ne,semmi közöm a kapcsolatukhoz,nem én vagyok hűtlen.Másrészről pedig hiányzik,de nem a szerelmi része.

Barátságból lett kapcsolat,amikor szétmentünk az egyik legjobb barátomat is elvesztettem.

Beszéltünk már erről az egészről,annyit tudott mondani,hogy nem tudja megmondani miért csinálja ezt,semmilyen más nővel nem beszél csak velem.Párszor már meghallgattam,hogy ezért milyen lelkiismeret furdalása van,hogy ezt csinálja a barátnőivel,de nem bírja,hogy ne keressen.

Azt,hogy nincs más neki el is hiszem,mivel rengeteg a munkája,nem lenne rá ideje..

(Ráadásul mivel barátságból indult a dolog, még ha szarul is esik kegyetlenül őszinte tud lenni.😅)

Nem naív vagyok, pont ezért lett vége,nekem szügségem van a törődésre és alig voltunk együtt úgy,hogy mellettem ott volt a munka meg a barátok.

Viszont olyan nincs,hogy nem tudja miért,csak van valami ami miatt nem mondja el...


Hozzá tenném,hogy nem kezdeném újra, nem akarom mégegyszer átélni azt amit akkor amikor elkezdett az új munkahelyén dolgozni,és nem azt akarom hallani,hogy "oda vissza van érted csak nem meri bevallani,de minden éjszaka miattad zokog!",csak kiváncsi vagyok más mit gondol erről!



29/N



2021. jan. 28. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszeruen kotodik hozzad a srac. Kialakult a kotodes. Nem szerelmes beled, de viszont elvezi a tarsasagodat, es valszeg a baratot is megtalalta benned, ezen felul pedig kotodik hozzad. Mikor veled van, onmaga lehet, es lehet hogy az 5 ev alatt valtozott annyit, hogy meg jobban ossze tud veled hangolodni mikor beszelgettek, mint akkor mikor egyutt voltatok. Nyilvan ha nem lenne kivancsi rad, nem keresne, nem tartana veled a kapcsolatot. Lehet hogy toled megkapja amit a mostani csajtol nem, vagy nincs olyan haverja akibe annyira megizik mint benned, mert te megis csak ismered ot, igy tenyleg elmondhat barmit. Nincs itt mit megmagyarazni, megmaradt a kotodes. Igazabol ennyit tudtam igy hirtelen mondani, ha gondolod privatban bovebben kifejtheted. 27F
2021. jan. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Hányok tőled meg a pasitól is. Remélem a pasi "komoly kapcsolataiban" a nő is szétcsalja a fejét. De kedved kérdező neked is ott lesz majd a karma.
2021. jan. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2es vagyok


El ne hidd, h csak veled levelezget a mindenkori noi mellett. Egyszer basz.as utan majd nezzel bele a telojaba.

2021. jan. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam a kérdésben, hogy dugnának is, kedves 2-es.

De ha így is lenne, miért a lánynak ütne a karma? Független ember, semmi köze a másik kapcsolatához.

2021. jan. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egyrészről azért vagyok benne ebben a dologban,mert most nincs komoly kapcsolatom,tehát miért ne,semmi közöm a kapcsolatukhoz,nem én vagyok hűtlen.


Szerinted itt mire celoz?

2021. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Drága 2-es örülök,hogy válaszoltál a kérdésemre rendkívül hasznos volt,most már mindent tudok...köszönöm 🙂


Kedves 4-es,de az összefutásoknál megtörtént.

Viszont teljesen úgy gondolom én is,hogy semmi közöm az ő életükhöz.

Nem az volt,hogy én másztam rá,pedig tiltakozott.Nehogy már még én legyek a g*ci...

2021. jan. 28. 11:18
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha nekem lenne komoly kapcsolatom,eszembe se jutna...valószínüleg nem is mernék találkoznék vele még évente 1 esetleg 2-szer se,nehogy elmenjen az agyam.

Mivel nekem erre bárki bármit mondhat mindenki életében van azaz 1 és nagyrészben nem vele fog összeházasodni nem ő lesz a gyerekeinek az anyja/apja,de soha nem felejti el és ez nem azt jelenti,hogy nem a férje/felesége a legfontosabb!

Egyebként meg így visszanézve hiába voltam 5 évig vele,életem legnagyobb baromsága,hogy nem elfogadtadtam vele,hogy nem akarok tőle semmit,hanem összejöttem vele,mert ha így lett volna kitudja hol járnék akár férjnél is lehetnék viszont 12éve lenne egy nagyon jó barátom akivel titkolozás nélkül találkozhatnék...

2021. jan. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!