Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Török fiúkkal/férfiakkal van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török fiúkkal/férfiakkal van valakinek tapasztalata? Csak aki tényleg tud segíteni!

Figyelt kérdés
Például, ha kedveskedik, mosolyog mit jelenthet náluk? Szóval csak kalandot akar, vagy esetleg más szándékai is lehetnek? Kérlek, csak olyan írjon, aki komolyan veszi a kérdést és tud segíteni. Normális válaszokat szeretnék. Köszönöm
2010. aug. 15. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Törökországban megölheti a férj a feleségét, ha megcsalja.

ezért nem akarták őket felvenni az EU-ba.

2010. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor tavaly nyáron kint votam Töröko-ban, elég sok férfi mosolygott szemtelenül, kacsingatott, sőt füttyentgetett az utcán. Pedig nem öltözök ribv, még csak különlegesen szépnek se tartom magam, inkább erős átlagosnak. Szerintem nagyon szemtelenek a török férfiak. Nem csak emiatt. Vásárban páran nagyon össze is verekedtek. Erőszakosak. Én nem lennék egynek se a felesége, az biztos. De még csak a barátnőjük sem. De te ahogy érzed.

L19

2010. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszod...valaki aki esetleg közelebbi kapcsolatban van velük?
2010. aug. 15. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kb 600 évvel ezelőtt török lehetett a felmenőim között, de túl sokat nem nagyon tudok a törökökről:)
2010. aug. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod:)
2010. aug. 16. 09:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy török haverom, meg már voltam is Törökországban párszor. Az, hogy milyenek a törökök, attól függ, hogy hol :D


1) Törökországban nem turista részeken: keményen iszlámok, fátyol, vagy csador kötelező, a nőnek ugye csak az arca lehet látható. Azért itt még külföldi nőknek is erősen nem ajánlott rövid ujjúban kimenni. A nőnek itt nincs véleménye, vagy ha van is, nem érdekel senkit. Meg esőkabátban fürdenek :D:D


2) Törökországban turista részeken / Magyarországon tanuló, ide látogató török srác: jobban elfogadják a dolgokat, de érted eljön ide egy török srác, neki ez a paradicsom :D És tudat alatt jogosan azt érezheti, hogy ezek a nők ribancok az otthoniakhoz képest. Ezért "nyomulósabbak" :) Amúgy közvetlenek, jó fejek, én nagyon bírom őket, de én fiú vagyok, szal máshogy jönnek le nekem a dolgok :D Biztos, ha eljön ide egy török srác, azért lazábban látja a dolgokat, de amiben felnőtt, azt nem tudja magából kiirtani.

2010. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Zöldkéz...köszi...:)
2010. aug. 17. 12:50
 8/11 anonim válasza:
kedves utolsó mit értessz az alatt hogy ha eljön ide az nekik a paradicsom? :D kifejted?
2011. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a világ összes pénzéért sem állnék össze MÉGEGYSZER törökkel.

1.indok:volt török pasim,3 hónapig voltam vele együtt(kidobtam mert felállt neki a 13 éves unokahúgomra,közölte hogy vigyem hozzá,megdugná szivesen).Miután kidobtam fél évig zaklatot,a rendőrségre csaknem bérletem volt miatta.

2.indok:barátnőmnek török férje van.A házasságig minden olyan szép és jó volt.Meglettek a papirjai a pasasnak,3-4x úgy összeverte a barátnőmet tök pitiáner apró dolgok miatt,hogy alig lehetett a csajra ráismerni.És volt hogy kést szeritott a torkához hogy megöli ha nem vallja be hogy megcsalta(pedig nem csalta meg).Nos nekem nincs jó tapasztalatom velük.

2011. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bubi10 válasza:

Nekem most van Török barátom. Neked tart még a kapcsolat?

Engem is érdekelne sok minden akár ha akarod küldj privát üzit . Köszike

2012. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!