Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van velem valami baj,vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van velem valami baj,vagy tényeg enyíre rossz a helyzet?

Figyelt kérdés
Egy átlagos 20 éves srác vagyok. Aki szeretne párkapcsolatot,de nincs szerentséje a pár választásban. Már kezdi az életét fel adni,és azt hogy lesz egy normális családja. Srác ként miért enyíre nehéz az élet,de egy lánynak miért könyü minden. Egy lánynak nem kel harcónia semmivel,de egy srácnak állandóan. Például az iskolák pont hátára ha egy lány 70%-kos pont hátára egy srácnak 90%-kos pont hátára van szüksége. És nem csak a iskola hanem az élet minden területén,ha lány vagy akkor jaj szegény biztos rossz lehet neki,de egy srác dögölj meg paraszt. Tehát a lányok jók a srácok rosszak. Én ezt érzem. Ha nem így van annak őrülnék,ha kedvesen jeleznétek nem bunkó módon.
2021. jan. 28. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
Jézusom, nem látjátok, hogy ez egy troll? Még komolyan válaszoltok is neki?
2021. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

Ha troll vagy akkor gratulálok, szép munka!

Ha nem, akkor nagyon buta vagy! Ez alapból kizárásos!

2021. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
Ketlem, hogy erettsegi kozelebe kerultel volna, nemhogy egyetem. Troll kerdes lesz ez. Vagy akkora csusztatasok vannak benne, hogy teljesen ertelmetlen barmit is irni. Azert jelentettem, hatha az adminok is igy latjak.
2021. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!