Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisüthet valami jó abból, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisüthet valami jó abból, ha egy random, idegen pasi bejelölték Facebookon egy közeli városból és beszélgetünk pár napja?

Figyelt kérdés

Közel a 30-hoz nekem ez így picit furcsa, hogy bejelöl egy tök random srác és leáll beszélgetni velem. Bár szerencsére nem tűnik annak a nyomulós fajtának, de fenntartásaim vannak (ráadásul 2 évvel fiatalabb nálam)


Kitudja milyen alak és “minden” infót tud a profilomról (pár kép van kint rólam csak, az hogy hol és mikor végeztem egyetemen, a városom és a születési hónap + napom)



2021. jan. 28. 21:14
 1/7 Hellmano ***** válasza:
34%
Nyugi az a srác még vagy 100 nőre ráírt, ha egy összejön neki már nyert ugye van. Ne legyél buta!
2021. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esély van a jelen helyzetben az embereknek ismerkedni.Ha szimpatikus neked is ,igen bármi jó is kisülhet a dologból.
2021. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi baj van azzal, hogy két évvel fiatalabb? Meg hogy ezeket megtudja rólad a profilodról? Bárki más is megtudja.
2021. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az alapon azt sem tudhatod, hogy "milyen alak" az, aki ír neked társkeresőn, vagy aki odamegy hozzád egy szórakozóhelyen. Ha normálisan elbeszélgettek, akkor miért ne alakulhatna jól a dolog?
2021. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán kisülhet ebből jó! :)

Én is jelöltem már be embereket nő létemre, mert szimpatikusak voltak, vagy mert bejöttek. Nincs ebben semmi.

2021. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer véletlenül írogattam egy nőnek egy régebbi platformon.

Pár hét után leplezte le magát. Írtam, hogy bocsi. De a lényeg, hogy éppen tudott nekem segíteni valamiben. :)


Minden ismerkedés úgy kezdődik, hogy idegenek vagytok egymásnak.

2021. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tartalék leszel neki szerintem
2021. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!