Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja meg, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg, ha nem akar beszélni?

Figyelt kérdés

Eddig teljesen jó volt a kommunikációnk, most pedig kétértelmű válaszokat ad, ködösít és kicsit lekezelően kacsintgat.


Ha kezdeményezek visszaír, néha kérdez is, de csak röviden és felületesen válaszol.


Mondtam neki, ha nem akar beszélni akkor nem kell, de erre nem felelt.

Mkert alkalmazza ezt a passzív taszító kommunikációt, ha eddig tudtunk korrekten is beszélgetni, akkor mire jó ez?



Nem tini már..



2021. jan. 29. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem akar veled beszélni...
2021. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben, de ezt miért nem lehet egyenesen megmondani?
2021. jan. 29. 10:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hiába tőlünk kérdezed. Ő ilyen szemét alak sajnos. Én is voltam így, rossz érzés, hogy válaszra sem méltat valaki de ne fuss senki után sem.
2021. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami megváltozott. Lehet az érzései, vagy történt valami, ami miatt így viselkedik
2021. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te nem vetted eszre menetkozben, mi romlott el. Nem akar semmit a fejedhez vagni, inkabb lekoptat. Vagy veled nincs baj, de lekoptat, mert massal akar kezdeni.
2021. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És miért jobb érzékeltetni, mint megmondani egyenesen?


Mas lett, már rég kérdeztem tőle, de azt mondta nincs semmi baj.. de mégis máshogy viselkedik.

2021. jan. 29. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Láthatod, hogy ő nem az egyenes kategória. Vedd a lapot és hagyd. Ha meg kerek perec megírná, akkor később nem írhatna rád, mint tartalékosra, aki szórakoztatja.
2021. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen viszonyban vagytok?

Ismerkedtek?

2021. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7, valami ilyet sejtettem én is emögött. (tartalékos)


Magam sem tudom milyen viszonyban vagyunk már. Bonyolult.

2021. jan. 29. 16:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet tisztáznotok kellene, hogy hányadán is álltok.
2021. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!